Sündmused

K 29.01 Yonimuna maagia!

17:30 Tallinnas

Valida on õpitubade vahel kolmapäeviti: 29.01, 11.03, 13.05 või 10.06 kell 17.30- 22 Tallinnas

Praktiline õpituba naistele, kus räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva ehk siis muna, niidi, pakendi ja õppematerjalid:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :)
Saab kokku leppida eraldi kursuse ka oma sõpruskonnale või tulla individuaalsele konsultatsioonile.
Ring on väike, et hoida intiimsust!

Kursust juhendab Kristina Paškevicius

Küllusevahetus 108€
Info ja regamine: elutantsija@gmail.com
Registreerumisel anna palun teada, millisel kuupäeval oled tulemas:)

Yonimunast
Suhe, mida naisena hakkad oma Yonimunaga looma, on püha ja ainulaadne. Ta on sinu sõber, kooslooja, amulett, seeme, lootus ja saladus.
Muna, mis võib sünnitada just selle, mida vajad, igatsed ja armastad. Võib tuua sind sulle endale lähemale. Ta armastab sind, ta ongi armastus. Ta õpetab sind endast hoolima, oma sisemise loote, lapse, teismelise, naise ja memme eest hoolt kandma, teisi nägema. Ta aitab sul sinu hingekeeli puudutada. Kui oled kontaktis oma hingega, siis oled valmis ka teistega hingetasandil suhtlema. Ta kutsub ja õpetab sind puudutama. Oma alumisele südamele tere ütlema, temalt midagi soovimata, nõudmata, hinnanguid andmata, ilma häbita.
Muna tugevdab su vaagnapõhjalihaseid, aitab taastuda sünnitusest, toniseerib tupelihaseid ja emakat, aitab ära hoida kusepidamatust. Aitab kergendada, lõdvestada ja vabastada kinnijäänud energiaid su yonis. Tugevdab su tundlikkust ja elavdab sinu orgastilisust, suurendab vaagnapõhja vereringet, leevandab alaseljavalusid ja menopausi vaevusi, tasakaalustab menstruatsioonitsüklit ja hormoone. Toob rõõmu ja teeb sind õnnelikuks.

www.elutants.ee
fb: https://www.facebook.com/events/512335439578782/