Sündmused

E 30.12 Aastavahetus Algallikal

15:00 Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond

 

Aastavahetus 2020 Algallikal!

Aastavahetus 2020 Algallikal tähendab, et võtame 2020 vastu sellises kohas nagu Algallika. Lisaks tähistame sellega seda, et sündmus loob ühenduse iseenda algallikaga ja sündmuse kütteks on sisemine sära, rõõm koosolemisest, nauding heast ja puhtas toidust, ilusast loodusest, tants, muusika ja kõik, mis on päris ja ehe. Aastavahetus saab olema täidetud ekstaatiliste ja südamesse minevate elamustega ja täiesti alkoholi või muude ainete vabalt!

Alustame 30. detsembril kell 15.00 ja lõpetame 1. jaanuaril kell 13.00 hilise hommikusöögga. Võtame aega selleks, et lõõgastuda, suhelda, heita pilk endasse, pidutseda, nautida ja uude aastasse minna avatud südame ja ekstaatilise rõõmuga.

ASUKOHT:  puutumatu looduse ja hubase olemisega Algallika Keskus, Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa (137km Tallinn südalinnast) http://www.algallika.ee

Ööbimine on armsates 3-6-kohalistes tubades (voodid +lisamadratsid põrandal).

Osalejaid mahub kuni 45, seega tuleb mõnus ja privaatne olemine. Sündmus sisaldab ööbimist mõnusas, looduslikult imelises paigas, väga head taimset toitu, külluslikku aastavahetuse lauda, ülendavat programmi koos erinevate esinejatega.

PROGRAMM:

Hoolitsetud ja täidetud saab nii Sinu keha kui meel!

Hommikuti jooga, suplus meres või püherdus lumes, iga päev põnev ja ülendav praktika shamanistlikust, tantristlikust või joogalikust traditsioonist, kuid võtame aega ka enesevaatluseks ja  eesmärkide seadmiseks. 
Programmis ka loomingulised tegevused, et õhutada mängulisust ja lasta meel vabaks ning lihtsalt lõbutseda. Anname ka aega looduses laadimiseks ning sauna saab ka!  Kui mängid mõnda pilli, olgu see või kastrul ja kulp, haara seegi kaasa.

Esimesel õhtul ootab Sind tseremoniaalne kakao ja ekstaatiline tants trummiva DJ Remo Eerma-ga.

Aastavahetuse õhtu tuleb ebamaine, ebatraditsiooniline, võib isegi öelda, et reegleid rikkuv, et uuel aastal saaksid olla iseenda jaoks uus! Dresscode on „Kastist välja“ ehk riietu  sobivalt või ebasobivalt, et lahkuda sellest dimensioonist ja kogeda kosmilist reisi aastasse 2020, eelkõige aga, et välja saada iseenda mugavustsoonist ja avastada iseendas kas kaotatud vana või varjatud uus.

Õhtu jooksul on oodata Vilmar Schiffi võimsaid gonge ja erinevate ajavööndite aastavahetuste ajaks ajastatud meditatsioonilaineid ühendumaks ja ülendamaks.

Programm on täienemas põnevate tegevustega! Korraldajad jätavad õiguse teha programmis muudatusi ja planeerida üllatusi!

PANUS:
* esimesele 8-le registreerunule „varase tähistaja“ pakkumine- 140 eurot/inimene
* kuni 17.12 (s.h) registreerunuile 180 eurot/ kaaslasega 350 eurot
* alates 16.12 registreerunuile 200 eurot/kaaslasega 380 eurot
* lastele-nooretele (kuni 19.a) osalustasu 60 eurot

Sündmus on mõeldud eelkõige täiskasvanutele, kuid lapsed on elu loomulik osa, seega on ka lapsed oodatud, arvestusega, et  aegajalt on vaja neil arvestada meditatsioonihetke vaikust  ja arvestada ka täiskasvanutega. Lastele on eraldi saal möllmaiseks (eraldi programmi ette nähtud ei ole), kus ühiselt neile kogukonna põhimõttel ka tegevusi saad organiseerida, ikka vabatahtlikkuse alusel. Lapsed ööbivad lisamadratsitel.

NB! Palun ära võta kaasa ilutulestikku, kuna soovime olla loodussõbralikud ja hoida talverahu. Ilutulestiku asemel võid haarata kaasa säraküünlaid ja südamesära

TÄHELEPANU ANDEKAD! Võid julgelt märku anda kui soovid, millegagi programmi rikastada, lapsi taltsutada või kooki küpsetada. Kompensatsioonipaketis jõuame kokkuleppele!

Palun registreeri ennast ja oma kaaslast allpool vormil, registreerimise kinnitab tagastamata ettemaks 50 eurot inimese kohta 2 päeva jooksul peale registreerimist (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "uusaasta, Sinu Nimi").

Aastavahetusele annavad hoogu ja naudivad koos Sinuga

Kristiina Saul (5053682) ja Margus Sarmet (55672027)

Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond