Sündmused

K 30.12 Aastavahetus Algallikal

14:00 Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond

Aastavahetus 2020/2021 Algallikal!

Kõik algab kuskilt ja millalgi, nii algab ka aasta 2021 ja seekord algab see Algallikal.
Kui tahad osa saada mõnusast aastavahetuse retriidist koos ägedate sõpradega kõrges vibratsioonis ja loobuda sealihast ja viinast lookas laua taga teleka vaatamisest, siis oled tulemas õigesse kohta :D.
Sündmus loob ühenduse iseenda algallikaga ja sündmuse kütteks on sisemine sära, rõõm koosolemisest, nauding heast ja puhtas toidust, ilusast loodusest, tants, muusika, meditatsioon, tantrapraktikad, jogapraktikad ja kõik, mis on päris ja ehe.
Aastavahetus saab olema täidetud ekstaatiliste ja südamesse minevate elamustega ja täiesti alkoholi või muude ainete vabalt!

Alustame 30. detsembril kell 14.00 ja lõpetame 1. jaanuaril kell 13.00 hilise hommikusöögiga. Võtame aega selleks, et lõõgastuda, suhelda, heita pilk endasse, pidutseda, nautida ja uude aastasse minna avatud südame ja ekstaatilise rõõmuga.

ASUKOHT:  puutumatu looduse ja hubase olemisega Algallika Keskus, Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa (137km Tallinn südalinnast) http://www.algallika.ee

Ööbimine on armsates 3-6-kohalistes tubades (voodid +lisamadratsid põrandal).

Osalejaid mahub kuni 45, seega saab olema mõnus ja privaatne olemine. Sündmus sisaldab ööbimist mõnusas, looduslikult imelises paigas, väga head taimset toitu, külluslikku aastavahetuse lauda, ülendavat programmi koos erinevate esinejatega.

PROGRAMM:
Hoolitsetud ja täidetud saab nii Sinu keha kui meel!
Hommikuti jooga, suplus meres või püherdus lumes, iga päev põnev ja ülendav praktika shamanistlikust, tantristlikust või joogalikust traditsioonist, kuid võtame aega ka enesevaatluseks ja  eesmärkide seadmiseks. 
Programmis ka loomingulised tegevused, et õhutada mängulisust ja lasta meel vabaks ning lihtsalt lõbutseda. Kindlasti saad ekstaatilisilt tantsida, kakaoga südant avada, muusikat ja gonge nautida, mediteerida, joogatada, tantrat praktiseerida ja oma loomingulisust väljendada. Anname ka aega looduses laadimiseks ning sauna saab ka!  Kui mängid mõnda pilli, olgu see või kastrul ja kulp, haara seegi kaasa.

Aastavahetuse õhtu tuleb ebamaine, ebatraditsiooniline, võib isegi öelda, et reegleid rikkuv, et uuel aastal saaksid olla iseenda jaoks uus! Kindlasti tuleb ka seekord dresscode, selle täpsustame vaid registreerunutele ;D.  

PANUS:
*kuni 1.detsember (kaasa arvatud) registreerunuile 180 eurot/ kaaslasega 350 eurot
* alates 2.detsember registreerunuile 200 eurot/kaaslasega 380 eurot
* noorele kuni 21 eluaastat, on panus vastavalt sinu võimalustele (kui kuulud siia katekooriasse teata oma vanus registreerimisel)

NB! Palun ära võta kaasa ilutulestikku, kuna soovime olla loodussõbralikud ja hoida talverahu. Ilutulestiku asemel võid haarata kaasa säraküünlaid ja südamesära

TÄHELEPANU ANDEKAD! Võid julgelt märku anda kui soovid, millegagi programmi rikastada, esineda, juhendada või kooki küpsetada. Kompensatsioonipaketis jõuame kokkuleppele!

Palun registreeri ennast ja oma kaaslast allpool vormil, registreerimise kinnitab tagastamata ettemaks 50 eurot inimese kohta 2 päeva jooksul peale registreerimist (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "uusaasta, Sinu Nimi").

SÜNDMUSE VÕIMALIKU ÄRAJÄÄMISE KORRAL SEOSES COVID-19 PIIRANGUTEGA VÕI KORRALDAJAST TULENEVALT TAGASTATKASE ETTEMAKS TÄIELIKULT.

Aastavahetusele annavad hoogu ja naudivad koos Sinuga

Kristiina Saul (5053682) ja Margus Sarmet (55672027)

Oled südamest oodatud!

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond