Sündmused

K 30.12 Aastavahetus Algallikal

14:00 Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond

Aastavahetus 2020/2021 Algallikal!

Kõik algab kuskilt ja millalgi, nii algab ka aasta 2021 ja seekord algab see Algallikal.

Kui tahad osa saada mõnusast aastavahetuse retriidist koos ägedate sõpradega kõrges vibratsioonis ja loobuda sealihast ja viinast lookas laua taga teleka vaatamisest, siis oled tulemas õigesse kohta.

Sündmus loob ühenduse iseenda algallikaga ja sündmuse kütteks on sisemine sära, rõõm koosolemisest, nauding heast ja puhtas toidust, ilusast loodusest, tants, muusika, meditatsioon, tantrapraktikad, jogapraktikad ja kõik, mis on päris ja ehe.

Aastavahetus saab olema täidetud ekstaatiliste ja südamesse minevate elamustega ja täiesti alkoholi või muude ainete vabalt!

Alustame 30. detsembril kell 14, et anda piisavalt aega selleks, et lõõgastuda, suhelda, heita pilk endasse, pidutseda, nautida ja uude aastasse minna avatud südame ja ekstaatilise rõõmuga.

ASUKOHT: puutumatu looduse ja hubase olemisega Algallika Keskus, Rooglaiu küla, Lääneranna vald, Pärnumaa (137km Tallinn südalinnast)

http://www.algallika.ee 

Ööbimine on armsates 3-6-kohalistes tubades (voodid +lisamadratsid põrandal).

Osalejaid mahub kuni 45, seega tuleb mõnus ja privaatne olemine. Sündmus sisaldab ööbimist mõnusas, looduslikult imelises paigas, väga head taimset toitu, külluslikku aastavahetuse lauda, ülendavat programmi koos erinevate esinejatega.

PROGRAMM:

Hoolitsetud ja täidetud saab nii Sinu keha kui meel!

Hommikuti jooga, suplus meres või püherdus lumes, iga päev põnev ja ülendav praktika shamanistlikust, tantristlikust või joogalikust traditsioonist, kuid võtame aega ka enesevaatluseks ja eesmärkide seadmiseks. Programmis ka loomingulised tegevused, et õhutada mängulisust ja lasta meel vabaks ning lihtsalt lõbutseda. Anname ka aega looduses laadimiseks ning sauna saab ka! Kui mängid mõnda pilli, olgu see või kastrul ja kulp, haara seegi kaasa.

30.12. algab kohalolekut ja lõdvestamist toetavate praktikatega. Õhtu aga on muusika ja tantsu päralt: ekstaatiline tants trummiva DJ Remo Eermaga ja ülendav helirännak maagilise Krista Kösteriga.

Aastavahetuse õhtu tuleb ebatraditsiooniline, ehedalt aus ja suurejooneline. Läheme õhtusse südantavava, eufoorilise ja kirgliku kakaoga. Kuid see enesessevaatlus saab olema täiesti uut moodi.

Selle õhtu dresscode on „Maskiball“!

Teemaks on maskid, maskid ja veelkord maskid. Milline oli Sinu 2020-mask, mille jäädavalt ühiselt rituaalselt endast vanasse aastasse lahustad? Ja me teeme seda suurejooneliselt, sest tegu on ikkagi balliga. Tänapäevase balliga.

Õhtu jooksul tantsu, mängu, üllatusi, aga ka meditatiivsid hetki- erinevate ajavööndite aastavahetuste ajaks ajastatud meditatsioonilaineid ühendumaks ja ülendamaks.

Programm on täienemas põnevate tegevustega! Korraldajad jätavad õiguse teha programmis muudatusi ja planeerida üllatusi!

PANUS:

* kuni 10.12 (s.h) registreerunuile 180 eurot/ kaaslasega 350 eurot

* alates 11.12 registreerunuile 200 eurot/kaaslasega 380 eurot

Sündmus on mõeldud eelkõige täiskasvanutele, kuid lapsed on elu loomulik osa, seega on ka lapsed oodatud, arvestusega, et aegajalt on vaja neil arvestada meditatsioonihetke vaikust jne. Lastele on eraldi saal möllmaiseks, kus vabatahtlikkuse alusel ühiselt neile kogukonna põhimõttel ka tegevusi saab organiseerida. Lapsed ööbivad lisamadratsitel.

NB! Palun ära võta kaasa ilutulestikku, kuna soovime olla loodussõbralikud ja hoida talverahu. Ilutulestiku asemel võid haarata kaasa säraküünlaid ja südamesära

TÄHELEPANU ANDEKAD! Võid julgelt märku anda kui soovid, millegagi programmi rikastada, lapsi taltsutada või kooki küpsetada. Kompensatsioonipaketis jõuame kokkulepepele!

Palun registreeri ennast ja oma kaaslast www.tantratants.ee, registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaks 50 eurot inimese kohta 2 päeva jooskul peale registreerimist (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "uusaasta, Sinu Nimi").

SÜNDMUSE VÕIMALIKU ÄRAJÄÄMISE KORRAL SEOSES COVID-19 PIIRANGUTEGA VÕI KORRALDAJAST TULENEVALT TAGASTATAKSE ETTEMAKS TÄIELIKULT.

Aastavahetusele annavad hoogu ja naudivad koos Sinuga

Kristiina Saul (5053682) ja Margus Sarmet (55 672 027)

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Algallika külalistemaja, Rooglaiu, 90115 Pärnu maakond