Sündmused

N 30.12 Aastavahetus Graniitvillas

16:00 Laitse Graniitvilla, Lossipargi tee 8, Laitse, Saue vald, Harjumaa

Aastavahetus 2021/2022 Laitse Graniitvillas!
30.12.2021 - 1.01.2022

Tahad osa saada mõnusast aastavahetuse retriidist koos ägedate sõpradega, tõstvas muusikas, inspireerivate praktikatega, meeliülendava toidu ja kõrge vibratsiooniga?  Soovid vältida sealiha vitsutamist ja napsuseid naabreid? Tule aastavahetuseks Laitse Graniitvillasse – see on midagi just Sinule.

Sündmus on ülesse ehitatud mõnusale vabale olemisele koos tõestavate ja ülendavate praktikatega. Kõik, mis ette võtame saab olema meile samaaegselt nii naudingulane, kogemuslik, loominguline kui ka kasulik. See saab olema eelkõige pidu Sinu eneses – kui saad seda pidu soovi korral ja teistega jagada.

Tantsime, mediteerime, praktiseerime, loome ja sööme, joogatame ja mõnuleme, saunatame ja supleme, naudime loodust, iseennast ja teineteist.

Aastavahetus saab olema täidetud ekstaatiliste ja südamesse minevate elamustega ja täiesti alkoholi või muude ainete vabalt!

Alustame 30. detsembril kell 16, et anda piisavalt aega selleks, et lõõgastuda, suhelda, heita pilk endasse, pidutseda, nautida ja uude aastasse minna avatud südame ja ekstaatilise rõõmuga.

ASUKOHT: Laitse Graniitvilla, Lossipargi tee 8, Laitse, Saue vald, Harjumaa https://www.graniitvilla.ee/

Ööbimine on armsates 4-6 kohalistes tubades

Osalejaid mahub kuni 45, seega tuleb mõnus ja privaatne olemine. Sündmus sisaldab ööbimist mõnusas ja inspireerivas villas, väga head taimset toitu, sauna, praktikaid, meditatsioone ja loomulikult külluslikku aastavahetuse lauda, ülendavat programmi koos erinevate esinejatega.

PROGRAMM:

Hommikuti jooga, suplus või püherdus lumes, iga päev põnev ja ülendav praktika shamanistlikust, tantristlikust või joogalikust traditsioonist, kuid võtame aega ka enesevaatluseks ja eesmärkide seadmiseks. Programmis ka loomingulised tegevused, et õhutada mängulisust ja lasta meel vabaks ning lihtsalt lõbutseda. Anname ka aega looduses laadimiseks ning sauna saab ka! Kui mängid mõnda pilli, olgu see või kastrul ja kulp, haara seegi kaasa.

Õhtu jooksul tantsu, mängu, üllatusi, aga ka meditatiivsid hetki- erinevate ajavööndite aastavahetuste ajaks ajastatud meditatsioonilaineid ühendumaks ja ülendamaks.

Programm on täienemas põnevate tegevustega! Korraldajad jätavad õiguse teha programmis muudatusi ja planeerida üllatusi!

PANUS:

* kuni 10.12 (s.h) registreerunuile 250 eurot/ kaaslasega 460 eurot

* alates 11.12 registreerunuile 280 eurot/kaaslasega 540 eurot

 

TÄHELEPANU ANDEKAD! Võid julgelt märku anda kui soovid, millegagi programmi rikastada või näiteks kooki küpsetada. Kompensatsioonipaketis jõuame kokkulepepele!

Palun registreeri ennast ja oma kaaslast www.tantratants.ee, registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaks 100 eurot inimese kohta 2 päeva jooskul peale registreerimist (a/a EE327700771007082431 Margus Sarmet, selgitusse "uusaasta, Sinu Nimi").

SÜNDMUSE VÕIMALIKU ÄRAJÄÄMISE KORRAL SEOSES COVID-19 PIIRANGUTEGA VÕI KORRALDAJAST TULENEVALT TAGASTATAKSE ETTEMAKS TÄIELIKULT.

Aastavahetusele annavad hoogu ja naudivad koos Sinuga

Margus Sarmet (55 672 027)

Kaarin Tammert (58877887)

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Laitse Graniitvilla, Lossipargi tee 8, Laitse, Saue vald, Harjumaa