Sündmused

P 16.02 Eesnäärme- ja anaalmassaaži lühikursus

10:00 Tallinn

Sukeldumine sisekosmosesse!
P 16. veebruar kell 10.00- 20.00

Juhendab Steve Kokker.

Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com

Tegu on kolme, seksuaalsust käsitleva lühikursusega Yoni saladused (L8.02), Lingam- massaaž (P9.02), Eesnäärme- ja anaalmassaaž (P16.02).
Osaleda võib kõigil kolmel-, aga ka ainult ühel või kahel sobival kursusel.
On aeg naised ja mehed ühte ruumi kokku kutsuda, rääkida naistest ja meestest, uurida ja heita sügavm pilk meie seksuaalsusele. Kursused sobivad nii paaridele, kui üksi tulijatele. Kursus on siiski mõeldud rohkem paaridele. Pole oluline, et olete päris elus paar, aga te peaksite üksteist tundma ja usaldama juba enne kursust. Kui tulete üksi, siis leiate partneri koha pealt. Oodatud on nii segapaarid, naispaarid, kui meespaarid.


Kui te pole anaalpiirkonna massaaži alal kogenud, siis soovitame osaleda nädal varem toimuvatel teadliku puudutuse, yoni- ja lingam- massaaži lühikursustel, et ennast paremini ette valmistada.

Vaagnapiirkonna sisemuses palju punkte, mille kaudu on võimalik vabaneda pingetest ja traumadest ning kogeda sügavamaid naudinguid. Hästi tehtud anaalmassaažiga on inimkeha võimeline kogema sügavat tervenemist, pingetest vabanemist ja sügavat ühendust iseendaga. See annab võialuse ka partnerite vaheliseks sügavamaks usalduseks.

Päeva jooksul õpime kahte anaalmassaaži- tehnikat. Eesnäärme massaaži meestele ning massaaži nii naistele kui meestele, mille eesmärgiks on pingetest vabanemine ning sügavate naudingute ja meeliülendavate orgasmide esilekutsumine. Õpime, kuidas eesnäärmele hoidvalt ja armastusega läheneda ning selle stimuleerimise tehnikaid. Siia osa juurde kuulub ka teoreetiline materjal. Tutvume kõigepealt anaalmassaaži baasteadmistega. Õpime tehnikaid, kuidas vaagnapiirkonda vabastada ja lõdvestada.

Selle massaaži kogemus võib olla väga võimas ja eeldab küpset enesetaju, teadlikkust, valmisolekut võtta vastu infot alateadvusest ning julgust kohtuda sisemiste blokeeringutega.

Kellele?
Töötuba sobib kõigile huvilistele, kes soovivad end paremini mõista ja nende partneritele, kes otsivad kaaslasega sügavamat lähedust, samuti terapeutidele, kes töötavad intiimse puudutuse alal.

Meie, Kristina Paškevicius ja Steve Kokker, ruumi hoidjatena, loome austava, turvalise, sooja ja hoitud ruumi kõigile. Iga osaleja saab praktikaid teha talle sobivas tempos ning ei pea kaasa tegema midagi, milleks ta ei ole valmis või mis tekitab ebamugavust.

Ikka ennast hoides ja toetades armastaval moel ütleme endale „jah“ ning lubame endil öelda „ei“ seal, kus vaja.

Oodatud on osalejad vanuses 18+.

Kursus toimub Tallinna kesklinnas, soojas, hubases ja privaatses kohas. Paik ja lisainfo avaldatakse registreerumisel. Grupp on väike, et tagada intiimsus.

TASAKAALUPANUS
Eesnäärme- ja anaalmassaaži lühikursus 100€ (paarile 180€)
Osaledes kahel kursusel 180€ (paarile 340€)
Osaledes kõigil kolmel 240€ (paarile 460€)

Registreeru (info): elutantsija@gmail.com / 5205255

PS! Võite seda infot jagada, kui tunnete, et see võiks olla just see, mida Teie sõber või tuttav vajab:) Aitäh!

Steve Kokker on sündninud Montrealis, Kanadas. Ta on elanud Eestis ja selle lähiriikides juba mitmeid aastaid. Steve on üle kahekümne aasta praktiseerinud puudutusel põhinevaid tervendusmeetodeid ja usub, et kohalolek ja meditatiivne puudutus lülitab kehadel sisse loomulikud tervenemisprotsessid. Tema kogemus näitab, et konsensuslikul sensuaalsel puudutamisel on suur potentsiaal, tekitamaks vastuvõtjas terviklikkust, ühendust, tervet eneseaktsepteerimist ja tunnet, et ta on tingimusteta armastatud. Steve on õppinud myofascial energeetilist vabastamist, lomi lomi-, meeste tantra-, tai-, vistseraalset organi- ja palju teisi massaaže. Ta on Chado teepoe asutaja ja vedaja ning Zen teetseremooniate läbiviija. Varasemas elus on ta olnud ajakirjanik, reisikirjanik, filmikriitik ja psüholoogiline nõustaja.

fb: https://www.facebook.com/events/499991207310031/

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest