Sündmused

L 03.11 Kakaotseremoonia

18:00 Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald

Tantristlikul kakaotseremoonial ühendame kaks iidset ja võimast tehnikat, et luua püha ruum, kus saad tunda ja näha iseennast ja teisi viisidel, mida sa ehk igapäevaselt ei koge. Tunda endas pulbitsevat elusust ja armastusest sündivat ühendatust iseeenda ja teistega, et õppida sellest kogemusest ja luua sama oma igapäevases elus.

Tantra on teadus isiklikust arengust, läbi elu ja keha jaatavuse. Tantra võtab omaks ja kiidab heaks kõik mis sind isiklikul arenguteel edasi aitab. Tantristliku filosoofia järgi on kõik jumalik, midagi ei eitata ega suruta maha. Kõik on aktsepteeritud ja transformeeritakse vaimseks kasvuks. Tantra pakub võimaluse jõuda vaimse realisatsioonini selles maailmas ja selles elus, läbi meie igapävase reaalsuse ehk maaja. Tantristlik teekond on paradoksaalne, kus inimese enda "vangla" seinad on teekonnaks tema vabanemisele.

Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus paludes abi Kakaotaime Vaimult avad ja avardad oma südant, saad kontakti iseendaga ja suudad ennast otse südamest ja ilma filtriteta väljendada. See on tee iseendasse, oma sügavamate soovide ja tõelise armastuse juurde. Kesk-Ameerika pärismaalased pidasid Kakaod jumalate toiduks ja igavese nooruse eliksiiriks, sama mida Indias kutsuti Soma. 

Tseremoonial kasutame orgaanilist toorkakaod, mida maitsestame ja ergastame erinevate vürtsidega, nii joogi maitsestamiseks kui ka selleks, et joogi mõju oleks kiirem ja võimsam. Kakao avab õrnalt südametšakra ja loob uusi võimalusi isiklikuks ja suhete sisekaemusteks. 

Kakao sisaldab üle 300 toit-ja toimeaine: magneesiumit, suures koguses rauda, ​​omega-6, C vitamiini, kroomi, mikroelemente, tsinki ja vaske ja veel palju muud. Kakao tõstab tavapäraselt meie serotoniini taset, mis aitab kogeda heaolutunnet, vähendada depressiooni ja tõsta libiidot. Kakaotseremoonia on aega taotlusteks ja avanemiseks.

Riietus: mugav, kerge ja õhku läbilaskev, kuid samas tseremooniale kohane. Hea on olla paljajalu. 

Vajalik on registreerimine allpool virmil, et teaksime kakaod Sulle valmistada. 

Eelregistreerimisel ja ettemaksu tegemisel enne 1.11 (k.a) on osaluspanus 20 eur (paarile 35 eur) (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "kakao, Sinu Nimi").
Kohapeal tasumisel on osaluspanuseks 25 eur / osaleja. Paarile 45eur.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul

Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald