Sündmused

N 19.04 Kakaotseremoonia

18:30 Tartu Loomemajanduskeskus Kalevi 13 Tartu

Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus palume abi Kakaotaime Vaimult avada ja avardada südant. Eesmärgiks on saada kontakt oma olemusega ja väljendada end südamest ilma filtriteta. See on tee iseendasse- südamesoovide, ihade ja tõelise armastuse juurde. Kakao avab õrnalt südametšakra ja loob uusi võimalusi isiklikuks ning suhete sisekaemusteks. Oled avatum ja see võimaldab näha elu hoopis erinevast vaatenurgast. 

Kesk-Ameerika pärismaalased pidasid Kakaod jumalate toiduks ja igavese nooruse eliksiiriks. Tseremoonial joome orgaanilist toorkakaod, mida maitsestame ja ergastame erinevate vürtsidega, et joogi mõju oleks kiirem ja võimsam. 

Kakao sisaldab üle 300 toime-ja toitaine, suures koguses rauda, magneesiumit, C vitamiini, kroomi, mikroelemente, tsinki ja veel palju muud. Kakao tõstab tavapäraselt serotoniini taset, mis aitab kogeda heaolutunnet, vähendada depressiooni ja tõstab elujõudu.

Kakaotseremoonia on aeg taotlusteks ja avanemiseks. Sellel sündmusel saad hoo sisse lükata oma südamesoovidele ja taotlustele! Peale tseremoniaalset kakaojoomist teeme südame avamist toetavaid praktikaid. Kui lubad, siis Kakao käivitab sinu energiasüsteemi, et koos kevadega ärkaksid armastusele.

Ettevalmistus: Püüa vältida teiini ja kofeiini sisaldavate jookide joomist tseremoonia päeval, veel parem paar päeva varemgi. Ära söö vähemalt 3 tundi enne tseremooniat ja samal päeval toitu kergelt (nt puuviljadest). 

Kakaotseremoonial näitavad teed ja hoiavad ruumi Margus Teg Karan Sarmet ja Kristiina Saul.

Palun anna oma tulekust teada registreerudes, et teaksime Sinuga arvestada ja Sulle kakaod varuda!
KOHT JA AEG
N 19. aprill kell 18.30 -21.30 TARTUS
Tartu Loomemajanduskeskuse saalis, Kalevi 17

Osalustasu 
25 eurot
sõbraga kahepeale 40 eurot
Tudengile 15 eurot
Tasumine kohapeal sularahas

Palume kindlasti etteregistreeruda siin: https://goo.gl/forms/zMU8EVxzEMASm4Qs2

LISAINFO: loomenaudinguroom@gmail.com või 524 0468

Tartu Loomemajanduskeskus Kalevi 13 Tartu