Sündmused

K 25.10 KJ: naiste meistriklass

18:00 Saku tn 15 Tallinn Stuudio VAlgus

Naine on müsteerium. Sealhulgas mõnikord või üsna tihti ka iseendale. Kui naine on teadlik iseenda olemusest, tekib sisemisest kaosest sisemine meisterlikkus. Naine on jumalik spirituaalne olend. Kasutades kundalini jooga tarkusi ja tehnoloogiat, aitab naiste meistriklass tõsta Sinu teadlikkust ja annab tööriistad, et saaksid nautida elu naisena oma täispotentsiaalis. Meistriklassis kohtume korra nädalas kokku 10 korda (13.10-15.11). Tund sisaldab teoreetilist osa ja sellele järgneb teadmisi kogemusse viiv kundalini jooga tund. Naiste meistriklass on inspireeritud Guru Rattana raamatust "Gift of Womanhood. Inner Mastey, Outer Mystery".

1. kohtumine 13.09 kell 18-20.00. Teemaks: Naise identiteet- mineviku mõjutused, naise vaimne olemuslik eripära võrreldes mehega.

Osalustasu: 1x15 eur / 4x52 eur 

Osalemiseks palun registreeru e-posti aadressil: kristiinale@yahoo.com, kohtade arv on piiratud.

Praktikaid juhendab: Kristiina Saul

Stuudio Valgus asub aadressil Saku tn 15. Parkimine on maja ees tasuta. Tule peauksest sisse ja otse kümmekond sammu trepist ülesse. Liigu ikka otse mööda laia koridori edasi kuni näed metallist keerdtreppi. Roni sellest keerdtrepist ülesse ja oledki kohal!

Tundi tulles haara kaasa oma joogamatt ja pleed. Kanna avaraid ja looduslikust materjalist riideid. Võta kaasa avatud meel ja soov areneda. 

Saku tn 15 Tallinn Stuudio VAlgus