Sündmused

R 09.03 Kogemuslik tantra

17:00 Vesineitsi 4 Saku vald Harjumaa

TANTRA 3 ehk kogemuslik tantra

9.-11. märts 2018 Vesineitsi 4 Saku vald Harjumaa

Kursusel „Tantra 3 ehk kogemuslik tantra“on Sul võimalik kolme päeva ja kahe öö jooksul süveneda tantrateaduse praktilistesse sügavustesse, tunnetades omas kehas, meeles ja loodetavasti ka hinges läbi erinevaid spirituaalse tantra võlusid ja väljakutseid.

Kursuse jooksul pakutav põhineb nii Agama joogakooli traditsioonilise vaimse tantra õpetustel, kui paljud teiste liinide traditsioonidel ja õpetustel. Keskendume  seksuaalsusele kui spirituaalse enseteostuse teele.

Kursusel osalejalt eeldame, et oled mõistnud või soovid sügavalt mõista tantra kui vaimse tee olemust ja oled otsustanud sellel teel edasi liikuda. Tervitatav ja soovitatav on, kui oled osalenud kursusel „Tantra baaskursus ehk Tantra ABC“ ja/või „Tantra 2 ehk koos kasvamine“ või mõnel muul kursusel, mis annab esmase arusaama sellest spirituaalsest süsteemist.

Kursusel on põhirõhk just praktilisel kogemusel, kuid kindlasti saad piisavalt teoreetilist selgitust praktikate, tehnikate ja rituaalide sisust, tööpõhimõttest ja eesmärkidest, et oleksid peale kursust võimeline omal käel teekonda jätkama. Oled oodatud nii üksi tulijana kui ka koos partneriga või lihtsalt koos sõbra või sõbrannaga.

Kursuse peamised teemad:

 • Püha seksuaalsus, Anahata (südame) tasandi armastus, teadlikkus ja kohalolu;
 • Keha puhtuse olulisus spirituaalsel teel ja puhastamise tehnikad;
 • Toitumine, yin ja yang dieet, paast ja nende mõju spirituaalsetele praktikatele;
 • Karma, ego, duaalsus, kiindumatus ja pühitsus;
 • Puudutuse tervendav mõju;
 • Energiad erinevates kehades ja nende liikuma panemine nii endas kui partneris (sh sublimatsioon, karetzza, energiate ülekandmine);
 • Massaaž kui teraapiavahend, yoni ja lingami massaaž, tehnikad janende teraapiline mõju;
 • Joogapraktikad kui kui spirtuaalsed tehnikad;
 • Rituaalid toetavate tehnikatena:
 • Grupi toetus ja tugevus pürgimuses;

  … ning muud hetkel grupivajadusega harmoniseerivad praktikad ja õpetused.

Praktikate käigus esineb alastiolekut ja intiimset puudutust. Täiskasvanud osalejatena võtab igaüks ise vastutuse oma piiride hoidmise ja/või ületamise eest.

Registreerumine alloleval vormil. Kohtade arv on piiratud - grupi suurus kuni 20 inimest! Korraldajad jätavad endale õiguse otsustada osalejate sobivuse üle kursusele.

Sinu osaluspanus energiavahetuseks*:

registreerumisel enne 15.02.2018

registreerumisel peale 15.02.2018

osaluspanus: 180eur

osaluspanus: 200eur

osaluspanus paarile: 2x160eur

osaluspanus paarile: 2x180eur

osaluspanus alla 21 aasta vanusele: vastavalt Sinu võimalustele (palun kontakteeru meiega)

osaluspanus alla 21 aasta vanusele: vastavalt Sinu võimalustele (palun kontakteeru meiega)

*Registreerimise kinnitab ettemaksu 50eur tasumine (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "kogemus, Sinu Nimi").

Osaluspanus sisaldab õpetusi, joogaprogrammi, jaotusmaterjali (inglise keeles),  viite lihtsat taimetoidu (lakto-ovo vegan), õhtuseid tegevusi, kohta madratsil ööbimiseks (oma varustusega)  ja teed ning kergeid suupisteid kogu kursuse jooksul.

Kursuse ajakava:

 • Reedel, 9. märtsil alustame kell 17.00 ja lõpetame kell 21.00, õhtut jätkame vedi kergemas võtmes. Grupienergia loomiseks ja hoidmiseks on väga soovitav jääda ööbima kursusekohta - õta selleks kaasa oma varustus! Õhukesed, kuid mugavad poroloonmadratsid kohapeal olemas.

 • Laupäeval, 10.märts alustame varakult hommikuse praktikaga, seejärel väike puhkepaus ja hommikusöök ning jätkame kogu päeva kestvate õpetustega ja õhtuse tegevusega. Taas on väga soovitav jääda ühiselt madratsitele ka ööbima.

 • Pühapäeval, 11.märts, alustame varakult, jätkame kogu päeva kestvate õpetuste ja praktikatega ning lõpetame kell 17.00 kerge õhtusöögiga.

Gruppi toetavad ja teekonnal saadvad:

Margus Teg Karan Sarmet ja valitud abilised

Mistahes küsimuse ja ettepaneku puhul palun võta meiega ühendust
margus@tantratants.ee
 

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Vesineitsi 4 Saku vald Harjumaa