Sündmused

R 27.05 Laager iseendale

12:00 Harjumaal

Laager Iseendale 27.05.-6.06.22
Harjumaal 

Oled omadega puntras ja tahad leida väljapääsu, tahad liikuda edasi? Tundub, et Sinu senised tegevuse ja otsingud ei ole viinud sihile? Oled ärevuses, segaduses ja ei tea kuidas edasi minna? Vaimsus kõnetab, aga ei tea kuidas sellega alustada? Tahad välja murda oma senistest mustritest ja harjumustest? Võibolla aga vajad uusi väljakutseid, et tunda end elusana, eemalduda rutiinist ja kogeda midagi teistsugust, teha täielik „restart“?

Võibolla vaatasid saadet „Laager“ ja tundsid, et see võiks olla midagi Sinu jaoks aga sa ei taha oma koormat kogu Eesti rahvale avalikuks teha?

Nüüd esmakordselt „Laager iseendale“ saate „Laager“ teejuhilt Margus Sametilt ja Kristiina Saulilt.

  • kümne päeva jooksul elame, praktiseerime ja töötame  mõnusas eestimaises looduses;
  • väljume mugavustsoonist ja naudime lihtsat elu puhtas looduskeskkonnas, elades telkides, toitudes tervislikult. Käime paljajalu, ujume, puhkame ja toetame üksteist….
  • … ning igal hommikul, päeval ja õhtul töötame enda kallal erinevate vaimsete ja füüsiliste praktikatega, eesmärgiga saada kontakti iseendaga, murda välja oma senistest mustritest, jätta maha see, mis Sind enam ei teeni ja leida iseennast tõelises eheduses;

Saad kogeda väga erinevaid tuntud ja tundmatuid praktikaid, mis murendavad ka kõige tugevamad mustrid ja aitavad Sind uuele elule. Sa oled seda väärt, et endale võimalus anda!  Laager sobib sulle suurepäraselt ka siis, kui sa ei ole kunagi vaimsete praktikatega kokku puutunud.

Osaluspanus 500eur, sisaldab kõike mida Sa selle 10 päeva jooksul vajad! Kaas võta vaid enda telk, magamiskott ja mõned riided. 

Tule Laagrisse, registreeri alloleval vormil, kohtade arv on piiratud, osaled saab kuni 20 inimest.
Registreerumise kinnitab tagastamatu ettemaksu 100eur tasumine (a/a EE327700771007082431 Margus Sarmet, selgitusse "Laager, Sinu Nimi", mis tagab Sulle koha laagris, ülejäänu kohapeal sularahas.) Palume ettemaksu tasuda 2 tööpäeva jooksul peale registreerimist.

NB: Korraldajad jätvad endale õiguse uurida osalejate tausta ja valida osalejaid.
NB: Juhul kui laager jääb ära Covid piirangute tõttu, või me ei vali Sind laagris osalema, siis tagastatakse ettemaks 100% ulatuses.

Kohtumiseni Laagris

Margus Sarmet ja Kristiina Saul ning Laagri meeskond

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Tantratants toetab Eesti Tantra Festivali 14.-17. juuli  2022 Laitse Graniitvillas. Vaata lähemalt www.tantrafest.ee  ja osta pilet siit!

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Harjumaal