Sündmused

P 15.09 Lakshmi sadhna

12:00 Adila Camp Rapla maakond Kohila vald Pihali küla

 

LAKSHMI SADHANA tantra meistri Guruji Maharaj juhendamisel
15-21 september 2019, Adila Puhkekeskuses

Erakordne võimalus osaleda autentsel sadhanal ehk vaimses praktikas traditsioonilise parema käe tantra meistri, Guruji Maharaj, juhendamisel.

Guruji Maharaj on kundalini ja tantra meister. Ta on praktiseerinud sadhanat kõikide erinevate manifesteerimise aspektidega tantristlikus traditsioonis, mis on seotud 64 tantraga (10 Maha Vidhyas, Durga erinevad aspektid, 64 Bhairava't, 64 Yogini't, Siva't, Vishnu't, Brahma't, jne.). Oma avatud olemise ning hea huumorimeelega juhendab ta isetult inimesi nende enesearengu teel.
Seitsme päevane tantristlik Lakshmi Sadhana retriit meie oma kodumaal on tõeline kiirtee vaimsel teekonnal.

Tegemist on parema käe tantraga, mis ei kaasa seksuaalset tegevust. Peamiste praktikatena kasutatakse mantrat (loits), meditatsiooni, yagnat ehk tuletseremooniat, yantrat ehk püha geomeetriat ja yantra joonistamist kehale pühade ürtide segul põhineva eliksiiriga.
Paljude võimalike valikute seast soovib Guruji pakkuda meile võimalust praktiseerida Lakshmi tantrat, et praegusel Kali-juga ajastul leida külluse energiast kantuna oma vaimse vabanemise tee.
Jumalanna Lakshmi energia mõjutab meid nii füüsilisel kui materjaalsel tasandil. Lakshmi on tuntud kui üks paljudest Shakti ehk jumalanna väljendusvormidest, kes pakub meile universiaalset küllust, materjaalset rikkust, heaolu, õnne, valgustavaid teadmisi, imelisi sünkroonsuseid ja vaimset vabanemist. Hoides sidet selle energiaga toimub loomine pingutuseta, et saaksime oma vaimselt teekonnal kulgeda kerguses.

Guruji Maharaj sadhana on väga kõrge ja unikaalne tantra teekond. Klassikalises tantras loetakse mitteseksuaalset tantat pigem edasijõudnute praktikaks, kus töö toimub peentasandil.
Soovijatel on võimalus kohtuda Gurujiga personaalselt ning küsida ka isiklikke küsimusi enda arengu kohta vaimsel teel või abi mõne väljakutsuval teemal (tervis, töö, lapsed jms).

Sündmus on inglise keeles, kui vajad eesti keelde tõlget, siis anna sellest osalemissoovis teada ja loome võimalused.

Osalustasu sisaldab:
*Majutus kuuel ööl
*Taimetoitu kolm korda päevas
*Juhendatud praktikaid ja meditatsioone
*Lakshmi yantra ehitamist- joonistame ja külvame mulla sisse seemnetega püha geomeetria
*Tuletseremooniaid kolmel kuni viiel päeval sõltuvalt grupi energiast
*Yantra joonistamist kehale pühade ürtide segul põhineva eliksiiriga
*Satsangeid ehk vaimsele pürgimusele suunatud vestlusringe Gurujiga
*Privaatset kohtumist Gurujiga

Energiavahetus:
Kuni 1. juuni 2019 varajase registreerija hind: 1350 eur
Tavahind: 1500 eur

Täiendavalt saab igaüks meist teha Gujujile kanaldamise eest annetuse vastavalt oma võimalustele ja sisetundele sadhana lõpus toimuval tseremoonial.
Sündmuse ametlik veebileht on www.lakshmi.ee
Rohkem infot Guruji kohta www.shivohamtantra.com

Osalemiseks saada sooviavaldus koos paari lausega, miks sa soovid sellel retriidil osaleda hedi@acto.ee, lisa võib küsida telefonil 566 499 65.

Retriit toimub Raplamaal Adila Puhkekeskuses www.adila.ee

Adila Camp Rapla maakond Kohila vald Pihali küla

Kalender

detsember 2019
E T K N R L P
       1
2 3 4 5 6 7 8
9
10
11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31