Sündmused

P 09.02 Lingam- massaaž lühikursus

10:00 Tallinn

P 9. veebruar, kell 10- 20
Juhendab Steve Kokker.

Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com

Tegu on kolme, seksuaalsust käsitleva lühikursusega Yoni saladused (L8.02), Lingam- massaaž (P9.02), Eesnäärme- ja anaalmassaaž (P16.02).
Osaleda võib kõigil kolmel-, aga ka ainult ühel või kahel sobival kursusel.
On aeg naised ja mehed ühte ruumi kokku kutsuda, rääkida naistest ja meestest, uurida ja heita sügavm pilk meie seksuaalsusele. Kursused sobivad nii paaridele, kui üksi tulijatele. Kursus on siiski mõeldud rohkem paaridele. Pole oluline, et olete päris elus paar, aga te peaksite üksteist tundma ja usaldama juba enne kursust. Kui tulete üksi, siis leiate partneri koha pealt. Oodatud on nii sega kui meespaarid.

LINGAM- MASSAAŽ on kogu keha massaaž, mis kaasab ka lingamit ning selline massaaž avab võimaluse sügavama ühenduse loomiseks iseenda, partneri ja kõiksusega. See loob ideaalis püha ruumi emotsionaalseks avanemiseks ja tervenemiseks.
Kogu keha massaaži eesmärk on aidata mehel mitte kiinduda peenise pealiskaudsetesse aistingutesse - peenis ei ole massaaži kese - vaid kogeda erinevate aistingute vahendusel enamat, kui pelgalt füüsilist keha, tajuda end kui energeetilist olendit. Jõuda läbi vormi vormitusse. Selle poolest eristub tõeline lingam-massaaž, peenist stimuleerivast erootilisest massaažist.

Töötoas uurime, kui müstiline ja mitmekihiline on mehe seksuaalsus ja avame ta südame. Holistilist lähenemist kasutades, avardame mõistmist, et kehal on potensiaal olla värav millegi suurema juurde.

Esmalt peame õppima kuulama mehe keha. Heitma kõrvale ootused ja piiratud arusaamad. Mõistma, et paljudel meestel on genitaalidega seotud palju peidetud hirme ja ärevust põhjustavad mälestusi. Kui neil lubada esile kerkida, hakkab massaaži abil loodud ruumis toimuma vabanemine ja tervenemine.

Sellel kursusel on võimalus praktiseerida tervet keha hõlmavat lingam-massaaži. Õpime avama energeetilisi väravaid ja punkte taoilstlikust traditsioonist, mida iidsetel aegadel kasutati keha tervendamiseks ning taevalike orgasmide kogemiseks.
Lühikursusel on ka teooria osa, kuid põhirõhk on praktikal - harjutamise käigus õpime, mida tähendab partneri jaoks kohal olla ning teadlik ja armastusega puudutamine.

Kellele?
Töötuba sobib kõigile peenist omavatele huvilistele, kes soovivad ennast paremini mõista ja nende partneritele, kes otsivad kaaslasega sügavamat lähedust, samuti terapeutidele, kes töötavad intiimse puudutuse alal.

Meie, Kristina Paškevicius ja Steve Kokker, ruumi hoidjatena, loome austava, turvalise, sooja ja hoitud ruumi kõigile. Iga osaleja saab praktikaid teha talle sobivas tempos ning ei pea kaasa tegema midagi, milleks ta ei ole valmis või mis tekitab ebamugavust.

Ikka ennast hoides ja toetades armastaval moel ütleme endale „jah“ ning lubame endil öelda „ei“ seal, kus vaja.

Oodatud on osalejad vanuses 18+.

Kursus toimub Tallinna kesklinnas, soojas, hubases ja privaatses kohas. Paik ja lisainfo avaldatakse registreerumisel. Grupp on väike, et tagada intiimsus.

TASAKAALUPANUS
Lingam-massaaži lühikursus 100€ (paarile 180€)
Osaledes kahel kursusel 180€ (paarile 340€)
Osaledes kõigil kolmel 240€ (paarile 460€)

Registreeru (info): elutantsija@gmail.com / 5205255

PS! Võite seda infot jagada, kui tunnete, et see võiks olla just see, mida Teie sõber või tuttav vajab:) Aitäh!

Steve Kokker on sündninud Montrealis, Kanadas. Ta on elanud Eestis ja selle lähiriikides juba mitmeid aastaid. Steve on üle kahekümne aasta praktiseerinud puudutusel põhinevaid tervendusmeetodeid ja usub, et kohalolek ja meditatiivne puudutus lülitab kehadel sisse loomulikud tervenemisprotsessid. Tema kogemus näitab, et konsensuslikul sensuaalsel puudutamisel on suur potentsiaal, tekitamaks vastuvõtjas terviklikkust, ühendust, tervet eneseaktsepteerimist ja tunnet, et ta on tingimusteta armastatud. Steve on õppinud myofascial energeetilist vabastamist, lomi lomi-, meeste tantra-, tai-, vistseraalset organi- ja palju teisi massaaže. Ta on Chado teepoe asutaja ja vedaja ning Zen teetseremooniate läbiviija. Varasemas elus on ta olnud ajakirjanik, reisikirjanik, filmikriitik ja psüholoogiline nõustaja.
Sellel kursusel on võimalus praktiseerida tervet keha hõlmavat lingam-massaaži. Õpime avama energeetilisi väravaid ja punkte taoilstlikust traditsioonist, mida iidsetel aegadel kasutati keha tervendamiseks ning taevalike orgasmide kogemiseks.
Lühikursusel on ka teooria osa, kuid põhirõhk on praktikal - harjutamise käigus õpime, mida tähendab partneri jaoks kohal olla ning teadlik ja armastusega puudutamine.

fb: https://www.facebook.com/events/571388410363052/

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest