Sündmused

P 06.12 Meeste seksuaalsus. Lingam- massaaž

10:00 Tallinn

Meeste seksuaalsus. Lingam- massaaž 

P 06.12 kell 10- 19, Tallinn

Juhendavad Kristina Paškevicius ja Steve Kokker

Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com / 5205255

Tegu on kahe seksuaalsust käsitleva kursusega. Osaleda võib ainult ühel, aga ka kahel sobival kursusel.
Naiste seksuaalsus. Yoni saladused L 05.12 kell 10- 19

On aeg naised ja mehed ühte ruumi kokku kutsuda, rääkida naistest ja meestest, uurida ja heita sügavm pilk meie seksuaalsusele. Kursused sobivad nii paaridele, kui üksi tulijatele. Kursused on siiski mõeldud rohkem paaridele. Pole oluline, et olete päris elus paar, aga te peaksite üksteist tundma ja usaldama juba enne kursust. Kui soovite üksi tulla, siis leiame teile sobiva partneri omalt poolt. Kursustele on oodatud nii segapaarid, naispaarid kui meespaarid!

MEESTE SEKSUAALSUS. LINGAM- MASSAAŽ on kogu keha massaaž, mis kaasab ka lingamit ning selline massaaž avab võimaluse sügavama ühenduse loomiseks iseenda, partneri ja kõiksusega. See loob ideaalis püha ruumi emotsionaalseks avanemiseks ja tervenemiseks.

Kogu keha massaaži eesmärk on aidata mehel mitte kiinduda peenise pealiskaudsetesse aistingutesse - peenis ei ole massaaži kese - vaid kogeda erinevate aistingute vahendusel enamat, kui pelgalt füüsilist keha, tajuda end kui energeetilist olendit. Jõuda läbi vormi vormitusse. Selle poolest eristub tõeline lingam-massaaž, peenist stimuleerivast erootilisest massaažist.
Töötoas uurime, kui müstiline ja mitmekihiline on mehe seksuaalsus ja avame ta südame. Holistilist lähenemist kasutades, avardame mõistmist, et kehal on potensiaal olla värav millegi suurema juurde.
Esmalt peame õppima kuulama mehe keha. Heitma kõrvale ootused ja piiratud arusaamad. Mõistma, et paljudel meestel on genitaalidega seotud palju peidetud hirme ja ärevust põhjustavad mälestusi. Kui neil lubada esile kerkida, hakkab massaaži abil loodud ruumis toimuma vabanemine ja tervenemine.


Töötoad sobivad kõigile huvilistele, kes soovivad end paremini mõista ja nende partneritele, kes otsivad kaaslasega sügavamat lähedust, samuti terapeutidele, kes töötavad intiimse puudutuse alal.

Meie, Kristina Paškevicius ja Steve Kokker, ruumi hoidjatena, loome austava, turvalise, sooja ja hoitud ruumi kõigile. Iga osaleja saab praktikaid teha talle sobivas tempos ning ei pea kaasa tegema midagi, milleks ta ei ole valmis või mis tekitab ebamugavust. 

Ikka ennast hoides ja toetades, armastaval moel ütleme endale „jah“ ning lubame endil öelda „ei“ seal, kus vaja.

Oodatud on osalejad vanuses 18+.

Kursused toimuvad Tallinna kesklinnas, soojas, hubases ja privaatses kohas. Paik ja lisainfo avaldatakse registreerumisel. Grupp on väike, et tagada intiimsus.

TASAKAALUPANUS
Yoni- massaaž/ Lingam massaaž 100€ (paarile 180€)
Osaledes nii Yonil kui Lingamil 180€ (paarile 340€)

www.elutants.ee

 

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest