Sündmused

T 23.04 Müstikakooli kevad

10:00 Adila Camp Rapla maakond Kohila vald Pihali küla

Kevadine "Müstikakool andekatele lastele" toimub ajal, millal loodus tärkab ja kõik pakatab elujõust.Selles kevadises laagris panustame ekstra elu kui ime uurimisele. Vaatleme, teeme katseid ja oleme tunnistajaks. Loomulikult on kohal parimad õpetajad kõige müstilisemad elukad ja olendid isiklikult.

Müstikakool toimub taas 23. kuni 25. aprill Adila Puhkekülas, Pihali külas, Kohila vallas, Raplamaal (40min Tallinna kesklinnast). Müstikakool algab teisipäeval kell 23.04. kell 10 ja lõpeb neljapäeval 25.04 kell 15 Adilas. Vastu võetakse vaid 20 kiiremat registreerunut, vanuses 8+ eluaastast.

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest, samas uurime huviga ka loodusseadusi, katsetame füüsikas, keemias ja mehaanikas ning köögis ja meisterdamise töökojas. Õppetegevus toimub Võlukunstide Nõukogu poolt heaks kiidetud kuningriikliku õppekava alusel, õppekava läbimise kohta antakse välja ka vastav atestaat.

Õppekava on veel väljatöötamisel, infot lisanudb peagi!

Nõiakunsti sügavama arengu toetamiseks ja meele puhastamiseks tarbime vaid taimetoitu (sisaldab piima ja muna). Nutikuse arendamiseks on laager nutiseadmevaba!

Isikliku väe tugevdamiseks ja arendamiseks oleme loodusega kontaktis igapäevaselt pikalt ja põhjalikult!

Registreerimine ja lisainfo:kristiinale@yahoo.com, 5053682

Registreerudes kuni 12. aprillini varajase linnukese soodustus 125eur / alates 13. aprill 152 eur. 

Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 75 eurot, mille palume kanda 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. 
Teise osa saab tasuda sularahas kohapeal. Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust

Müstikakooli õppekavajuhid: 
esoteerikadotsent Kristiina Saul 
nõiatrikkide doktor Margus Sarmet

Lisaks lendvad luuaseljas kohale mitmed ägedad külalisõppejõud, lohed, haldjad ja teised toredikud, keda liblikavõrguga püüda saab.

 

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

Adila Camp Rapla maakond Kohila vald Pihali küla