Sündmused

E 02.07 Müstikakooli suvi

10:00 Jõeääre, Maidise, Padise vald, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

Selles suvises laagris veedame enamuse aja loodusesse kaevunult. Tegeleme kõige ägeda ja müstilisega hoopis põhjalikumalt ja samas on ka rohkem mänguaega. Laager  toimub keset ürgset loodust Jõeääre puhkekeskuses Madisel, Padise vallas Harjumaal (ca 40 min Tallinnast) . 

Müstikakooli Suvekool algab esmaspäevale kell 10 ja lõpeb reedel kell 15 Jõeäärse Puhkekülas. Vastu võetakse vaid 26 kiiremat registreerunut, vanuses 8+ eluaastast.

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest, samas uurime huviga ka loodusseadusi, katsetame füüsikas, keemias ja mehaanikas ning köögis ja meisterdamise töökojas.

Õppetegevus toimub Võlukunstide Nõukogu poolt heaks kiidetud kuningriikliku õppekava alusel, õppekava läbimise kohta antakse välja ka vastav atestaat. 

Suvekoolis on varasemate Müstikakoolide lemmikud põhjalikus võtmes: Kristallikool;  Keemia- ja füüsika välikatsed; Puusliku puidutöökoda; Fantastiliste elukate disain ja ohjamine. Lisaks lähme metsikuks ja teeme metsa oma kodu; laulame lõkke ääres; elame ennast välja idamaiste võitluskunstidega (külla tuleb Jaapani võitluskunsti klubi)! On oodata ka pidzaamapidu ja padjasõda, suvekino ja ise kino tegemist!

Nõiakunsti sügavama arengu toetamiseks ja meele puhastamiseks tarbime vaid taimetoitu (sisaldab piima ja muna). Nutikuse arendamiseks on laager nutiseadmevaba!

Varajane registreerija kuni 02.06 on 185eur / al. 03.06 on 235 eur. Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 85 eurot, mille palume kanda 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. Selgitusse: Lapse nimi, Müstikakooli suvekool. Teise osa saab tasuda sularahas kohapeal. Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.

 

Müstikakooli õppekavajuhid: 

esoteerikadotsent Kristiina Saul 
nõiatrikkide doktor Margus Sarmet

Lisaks lendvad luuaseljas kohale mitmed ägedad külalisõppejõud, lohed, haldjad ja teised toredikud, keda liblikavõrguga püüda saab. 

Jõeääre, Maidise, Padise vald, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)