Sündmused

E 27.07 Müstikakooli suvi

11:00 Jõeääre, Maidise, Padise vald, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

Müstikakooli suvelaager tuleb taas!

Müstikakool avab Suvekooli paigas, kus on ohtralt ruumi joosta, kiikuda, mängida ja loomulikult kogeda müstilisi kogemusi ja tegemisi! Selles suvises laagris veedame enamuse aja loodusesse kaevunult. Laager toimub keset ürgset loodust Jõeääre puhkekeskuses Madisel, Padise vallas Harjumaal (ca 40 min Tallinnast) .

Müstikakooli Suvekool algab esmaspäeval 27.07 kell 11 ja lõppeb reedel 31. 07 kell 15 Jõeäärse Puhkekülas. Suvelaager on vanusele 8+ eluaastast.

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest, samas uurime huviga ka loodusseadusi, katsetame füüsikas, keemias ja mehaanikas ning köögis ja meisterdamise töökojas.

Suvekooli programm täieneb iga päevaga. Kindlasti on oodata Müstikakooli laagrite selliseid lemmikuid nagu Kristallikooli eritunnid; Puidutöö kunst salapäraste elukate äratamiseks; Muinasjutumaailma süvaõpe; Sahvrimaagia uute kokanduslike annete avamiseks; Veelahingu pidamise polügon; Maagiliste helide loomise seminar; Müstiliste elukate karneval ja palju muud!

Suvekoolis saab osa talendishowst, kinoõhtust ja pidzaamapeost!

Nõiakunsti sügavama arengu toetamiseks ja meele puhastamiseks tarbime vaid taimetoitu (sisaldab piima ja muna). Nutikuse arendamiseks on laager nutiseadmevaba!

Osaluspanus:
varajase registreeruja osaluspanus kuni 10.06 - 195eur;
registeerimine kuni 27.06 - 215 eur
registeerumine alates 28.06 - 235eur.

Registreerumine ja info: kristiinale@yahoo.com   

Sõprus on oluline- koos sõbraga tulles, mõlemale 5% soodsam hind!

Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist summas 85 eurot OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. Selgitusse: Lapse nimi, Müstikakooli suvekool.
Teise osa saab tasuda sularahas kohapeal.
Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.


Müstikakooli õppekavajuhid:
esoteerikadotsent Kristiina Saul
nõiatrikkide doktor Margus Sarmet
Lisaks lendvad luuaseljas kohale mitmed ägedad külalisõppejõud, lohed, haldjad ja teised toredikud, keda äblikuvõrgust leida võid.

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Jõeääre, Maidise, Padise vald, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)