Sündmused

P 30.06 Shiva-Shakti laager

15:00 erinevates kohtades

Shiva ja Shakti laager ehk teadliku ja küpse mehelikkuse ja naiselikkuse äratamise laager
(30.06. kuni 5.07.`19)

Tegemist on esmakordselt Eestis läbiviidava formaadiga, mis sobib suurepäraselt nii paaridele kui üksi tulijatele. Samaaegselt ja samadest põhimõtetest lähtuvalt toimub kaks eraldi laagrit, üks laager mehistele meestele- Shivadele ja teine laager kaunitele naistele- Shaktidele. Nelja päeva ja öö jooksul tegelevad mehed vendade keskel teadliku ja küpse mehelikkuse ja naised õdede ringis teadliku ja küpse naiselikkuse äratamisega. Viimasel laagripäeval saavad väestatud mehed ja naised kokku, et vastassooga kohtudes kogeda endas äsja äratatud mees- või naisenergiat ning ühiste harjutustega veelgi enam jätkata avanemist oma tõelisse olemusse.  

Meestelaagris õpime genereerima ja suunama meesenergiaid, juhtima ja kontrollima seksuaalenergiaid, harjutame, kuidas olla hetkes, kohal ja vertikaalsed. Õpime ja harjutame kuidas hoida suunda, teha otsuseid ja neid realiseerida, kuidas keskenduda. Õpime tehnikaid ja treenime, et saavutada tolerantsus suhetes, kuidas vältida negatiivseid emotsioone, kuidas püsida oma keskmes ja hoiduda ejakulatsioonist (brahmacharia). Meestelaagris kondame ka mööda metsi, leidmaks oma algolemust ja katsume rammu, saamaks teadlikuks oma jõust, laseme surra poisikesele, et mees saaks sündida.

Naistelaagris kultiveerime naiselikke energiaid, seksuaalsust, loomingulisust, voolavust, elulisust, ilu ja harmooniat. Teeme naiselikkusega ühendumise praktikaid ja rituaale, tantsime, liigume, jagame, pühitseme, et avaneda sügavas ja tõelises naiselikkuses ning seeläbi puhkeda särama oma voorustes ja ilus. Õpime naisele omase energia baasil looma uut ja hävitama seda, mis meid enam ei teeni, tõusma tuhast, särama, elama oma väes ja samas kaunilt ja väärikalt alistuma.

Samaaegselt toimuvates eraldi naiste ja meeste laagrites saame minna süvitsi oma algolemusse, uurida oma hinge soppe, taltsutada oma meele, leida iseenesest ülesse tõelise mehelikkuse ja tõelise naiselikkuse, saada sellega kontakti ja avaneda.

Mõlemas laagris teeme grupipraktikaid, mis tulenevad jooga- ja tantrateadusest, šamanismist, taoismist ja teistest vaimsetest süsteemidest. Kindlasti leiad omale ka midagi individuaalset, mida isikliku praktikana koju kaasa võtta.  Mediteerime, arutleme, toetame ja vestame lugusid, väestame. Anname omale võimaluse toetavate õdede ja vendade keskel murda välja kaasaegse ühiskonna maskidest ja saada Iseendaks.

Viiendal päeval ühinevad naiste- ja meestelaager – Shivad ja Shaktid, särisedes laetud polaarsest energiast. Saame aimu oma tõelisest potentsiaalist meeste ja naistena, näeme nii iseennast, oma vendi ja õdesid kui ka teist sugupoolt sügavuses, küpsuses ja väes.

See neli ööd ja päeva polariseerumist ja üks ööpäev ühinemist annab sulle võimaluse näha Maailma uue pilguga, märgata seda, mida sa seni näinud ei ole ja tajuda oma olemuse väge, potentsiaali ja Päris Olemust.

Sellises laagriformaadis osaledes saavad mehed tõeliselt ja toetavas mehelikkuses küpseda ja naised sukelduda sügavasse naiselikkusesse, olles mõjutamata vastassoost. Viimasel päeval saad isikliku arengu vilju kogeda - võimas naiseliku ja meheliku energia kasv loob meeste ja naiste vahel polaarsuse- energia, mis võimaldab ühiste harjutustega veelgi enam avarduda iseendasse ning vastaspoole ilu ja väge tänus kogeda.

Liitu meiega olenemata sellest, kas tuled üksi või koos partneriga, olenemata vanuses, igal juhul saad elumuutva kogemuse. Võid vabalt kaasa võtta ka oma samasoolise teismelise (14+) poja või tütre pakkumaks talle võimsat kasvamist ja avanemist küpsuses, et osata elada täisväärtuslikumat ja nauditavamat Elu.

Laager toimub Puskul Läänemaal, Ridala vallas ja Jõeääre Talus, Madisel Harjumaal. Alustame pühapäeval 30.juuni kell 15.00 ja lõpetame reedel 5.juulil kell 12.00, et jõuaksid kenasti laulupeole.

Vahetusenergiaks:

  • kuni 30. aprillini  220eur
  • alates 01. mai   260eur
  • noor vanuses 15 kuni 21 eluaastat – osalustasu 100eur

Registreeri alloleval vormil, registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaksu 100eur tasumine Finantshalduse OÜ kontole EE081010220248244223 SEB pangas, selgitusse Shiva-Shakti ja oma nimi.

Laagreid juhendavad:

Margus Sarmet
Anti Kesamaa
Kristiina Saul
Kristiina Piiparinen

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org– avameelselt armastusest