Sündmused

E 30.11 Täiskuu yang spiraalmeditatsioon

19:00 Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald

Täiskuu yang spiraalmeditatsioon

Täiskuu on täis müstikat ja salapära, kuid lisaks sellele ka tohutut väge. Nii nagu kuul on võime kõigutada lausa ookeane (tõus ja mõõn), on tal võime mõjutada ka meid, inimesi. Eriti võimsalt mõjutab kuu meid just täiskuu ajal.

Täiskuu mõju inimestele ei ole paraku tavaliselt harmooniline ning viib paljud inimesed emotsionaalselt tasakaalust välja. Siiski on võimalik täiskuu aega enda kasuks pöörata ning selle asemel, et lasta täiskuul end negatiivselt mõjutada. Saame kasutada  täiskuu väekat energiat teadlikult ning pöörata seda selliseks nagu me ise soovime. Üheskoos ja teadlikult toimides saame muuta täiskuu võimsa yin energia sama võimsaks yang energiaks. See ongi täiskuu yang spiraalmeditatsiooni eesmärk.

Eriti kasulik on yang energiat endas kasvatada just käesolevatel segastel aegadel hoidmaks oma meelt fookuses, eesmärki kindlalt silme ees ja vähendades vastuvõtlikkust välistele ärritajatele, on see siis informatsiooniline või viiruslik.

Ole fookuses, ole kindlameelne, ole otsustav ja ole tugeva immuunsusega. Ole yang! Tule täiskuu yang spiraalmeditatsioonele!

Tule ja koge- meditatsiooni mõjud võivad kesta lausa mitu kuud!

Palun registreeri ennast allpool, et teaksime Sinuga arvestada!

Meditatsiooni kestvus ca 50 minutit, koos ettevalmistuse ja väljatulekuga arvesta ca 1,5 tundi.

PALUN SAABU ÕIGEAEGSELT!
Eelnev kogemus ei ole vajalik.


Vahetusenergia on annetuslik!

Meditatsiooni juhendab Margus Sarmet

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

 

Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald