Sündmused

N 10.03 Tantra – tee lähedusse

11:00 ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa

 

Tantra – tee lähedusse ja tervesse seksuaalsusse

10. kuni 13. märts 2022, Adila puhkekeskuses

Tantra on elujaatav enesearengu teekond – see ei eita mateeriat ja maailma (nagu mõned vaimsed teekonnad), vaid võtab kõik omaks nii nagu on, nii nagu Sina oled. Tantra on õpetus energiatest. Kõik, mis eksisteerib, on energia. Tantra õpetab tunnetama, kasutama ja tõstma energiat, energiat transformeerima, olgu see  rõõm või viha, šokolaadikook või orgasm. Selleks õpitakse tundma oma keha kui instrumenti ja tundma oma meelt, et saada teadlikuks iseendast. Tantristlik teekond on paradoks, kus inimese enda „vangla seinu“, milleks on ka omandatud sotsiaalsed piirangud, häbi, süü, alla surutus, kasutatakse vabanemiseks. Tantra filosoofiline baas on, et kõik on jumalik, seega oled jumalik ka Sina ja Sinu partner. Tantra pakub võimaluse jõuda vaimse realisatsioonini selles maailmas ja selle maailma kaudu.

 „Ela elulahingu keskel!
Igaüks suudab jääda rahulikuks koopas või magades. Seisa tegevuse hulluse keerises ja jõua Keskmeni."

Swami Vivekananda

Selle tantristliku kursuse teemaks on lähedus ja terve seksuaalsus. Tegemist on unikaalse kursusega, kuna selles on ühendatud iidsed ja kaasaegsed tantra õpetused kogemuslike harjutustega, et anda võimalus vabastada endas blokeeringuid seoses läheduse ja seksuaalsusega. Käsitleme seksuaalsust kui inimese loomulikku olekut, avastame sellesse peidetud väe ning tänapäeval tihti teadvustamata potentsiaali. Vaatleme lähedust ja seksuaalsust kui heaolu ja enesekindluse allikat, loomingulisuse ja elurõõmu teed, terve ja armastava paarisuhte alust, aga ka spirituaalset arenguteed. Kursus annab Sulle teadmised ja kogemuse, et iseseivalt oma arenguteed jätkata ilma nö „kursusesõltuvusse“ sattumata.

Kasutame lisaks õpetustele, individuaalseid-, grupi- ja paarisharjutusi, joogat ja meditatsioone.

Teemad:

  • Sissejuhatus tantra olemusse, selle erinevad teed ja võtmekontseptsioonid, ülevaade energiakeskustest ja seosest seksuaalsusega;
  • Avastusretk naise ja mehe seksuaalsusse ja enese väljendamisse, naiselikkuse ja mehelikkuse olemus, energiate polaarsus;
  • Toetav lähedus ja eluterve seksuaalsus. Läheduse ja seksuaalsusega seotud blokeeringute teadvustamine, praktikad kahjustavate mustrite vabastamiseks ja toetavate mustrite integreerimiseks.
  • Brahmacharya ja selle tähtsus (seksuaalne talitsetus), seksuaalenergia hoidmine, kogumine ja kasvatamine ning ülesse tõstmine.
  • Naudingu ja orgasmi mõistmine. Seksuaalenergia suunamine ja sublimatsioon. Orgasmi ja ejakulatsiooni lahutamine ning tagasihoidmise meetodid (kontrollitehnikad).
  • Paarisuhe kui spirituaalne teekond. Läheduse loomine suhetes, paarisuhtesse sügavama ühenduse toomine, lähedust ja tervet seksuaalsust toetavad praktikad. Transfiguratsioon. Tingimusteta armastus.

Teoreetilisi õpetusi täiendame praktiliste harjutustega (ca 50/50) õppimaks kirjeldatud efekte ära tundma ja nendega iseseivalt töötama ja ennast edasi arendama.

Soovitame kursusele tulla koos oma partneriga või sõbraga, et kasvada nii olulistes teemades koos. Samuti on see suurepärane võimalus luua tervenemist, parandada teineteise mõistmist ja tuua uudsust suhtesse. Samas tegemist EI OLE paarikursusega, tule vabalt üksinda.  Soovi korral kutsu kaasa ka oma lapsi alates vanusest 15+, kursus on noortele igati sobilik ja annab võimaluse kasvada juba alguses tervesse seksuaalsusesse.

Kursuse ajakava:

Neljapäeval 10.03 alustame kell 11 ja lõpetame lõpetame pühapäeval 13.03. hiljemalt kell 16

Peame  lõunapausid  veidi pikemad, et saaksid nautida koos lahedate kaaslastega Adila imelist keskkonda ja kogetut integeerida. Adilas on mõnus tiik ujumiseks ja karastamiseks, lähedal saab jalutada ja loodust nautida. Õhtud tuleva meeleolukad. Kavas on gongiöö, (ühis)saun, tants ja kino ning palju erinevaid praktikaid erinevateks hetkedeks.

Kursusel osalemine ei eelda alastiolekut ja otseselt seksuaalset puudutust. Küll aga võtame soovi korral alatus normaalsusena (näiteks saunas ja ujudes), ning silma  vaatamine või kätest hoidmine võib mõjuda paljugi sügavamalt kui Sa arvata oskad…

 

Vahetusenergiaks:

Koolituse kogumaksumus sõltub valitud majutuse liigist. Majutuse liik palun märkida broneeringut tehes OMA NIME JÄREL (voodikoht, maja)! Vaid varajasele registreerujale saame tagada soovitud majutuse, teistele pakume järelejäänud võimalusi.

 

Kogu seminari maksumus inimese kohta (sh koolitus, toitlustus, majutus jne)

VÄLJA MÜÜDUD

Majutus puhkemajas kaheses toas (puhkemajas on kööginurk, wc-vannituba, elutuba).
Puhkemajas on  kaks kahest 2 tuba+diivanvoodiga elutuba (2+2+2 inimest) https://adila.ee/oobimine/puhkemajad/

VÄLJA MÜÜDUD (03.03.22)

370 eurot (soodushind kuni 15.01.2022  350eur)

VÄLJA MÜÜDUD

Majutus Peremajas kaheses toas (ühine pesuruum ja WC)
https://adila.ee/peremaja/

VÄLJA MÜÜDUD (27.01.22)

320 eurot (soodushind kuni 15.01.2022  300eur)

Majutus Peremajas ühistes tubades 4 kohta toas narivoodites (ühine pesuruum ja WC).

https://adila.ee/peremaja/

280 eurot (soodushind kuni 15.01.2022  260eur)

Partneriga tulles on paarile soodustus kokku -30eur (paarile).

 

Oodatud on ka noored vanuses 15+ . Palun võta meiega ühendust ja lepime kokku maksumuses, mis kindlasti saab olema väga soodne, et toetada noorte teadlikkust.


Maksumus sisaldab: õpetusi, meditatsioone, hatha joogat, jaotusmaterjali, majutust, toitlustust kogu sündmuse jooksul, õhtust programmi.

Registreerumine www.tantratants.ee, palun märgi oma nime juures ära ka majutuse tüüp (maja, 2 tuba, ühistuba). Registreerimise kinnitab tagastamatu  ettemaksu 100 eur tasumine (a/a EE327700771007082431 Margus Sarmet, selgitusse "Lähedus, Sinu Nimi", mis tagab Sulle koha kursusel, ülejäänu kohapeal sularahas. Palume ettemaksu tasuda 2 tööpäeva jooksul peale registreerimist, et saaksime sulle hoida sinu soovitud majutuse liigi.

Kursus toimub kui registreerub 20 huvilist. 

NB! Kuna tegemist on seminariga, kus teeme kehatööd, tunnetame energiaid, töötame läheduse teemadega, on väga oluline, et Sinu keha ja meel oleksid puhtad. Seetõttu on sündmus alkoholivaba, kofeiini- ja teeiinivaba ja pakume taimetoitu. Soovitame kursuse ajal ka mitte suitsetada, et anda endale võimalus hoopis teistsuguseks kogemuseks ja energeetiliste harjutuste käigus mitte kahjustada oma partnereid.

Kursust juhendab Margus Sarmet ja Kristiina Saul. Vaata õpetajatest lähemalt siit

 

Tantratants toetab Eesti Tantra Festivali 14.-17. juuli  2022 Laitse Graniitvillas. Vaata lähemalt www.tantrafest.ee  ja osta pilet siit!

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

PALUN MÄRGI NIME JÄRGI MAJUTUSE SOOV (maja, kämping, telk)

ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa