Sündmused

N 30.04 Tantra – tee lähedusse

17:00 ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa

Tantra – tee lähedusse ja terviklikku seksuaalsusesse

30. aprill kuni 3. mai 2020 Adila Puhkekeskuses (30min Tallinnast), kursus sisaldab õpetusi, praktikaid, majutust, toitlutust ja ka õhtust arendavat ja praktilist, kuid samal aja meelelahutuslikku programmi.

Tantra on elujaatav enesearengu teekond – see ei eita maailma (nagu mõned vaimsed teekonnad), vaid võtab kõik omaks nii nagu see on, nii nagu Sina oled. Tantra on õpetus energiatest. Kõik, mis eksisteerib, on energia. Tantra õpetab tunnetama, juhtima, kasutama ja tõstma energiaid. Energiaid enese hüvanguks transformeerima, olgu see  rõõm või viha, šokolaadikook või orgasm. Tantra filosoofiline baas on, et kõik on jumalik, seega oled jumalik ka Sina ja mina ning kõik mis me teeme, mõtleme, tunneme ja oleme ehk kõik loodu. Seega pole põhjust mitte millestki keelduda, eitada ega maha suruda. Tantra pakub võimaluse jõuda vaimse realisatsioonini selles maailmas ja selle maailma kaudu. Tantristlik teekond on paradoks, kus inimese enda vangla seinu, milleks on omandatud sotsiaalsed piirangud, õpitud enese alla surutus ja blokeeringud, kasutatakse vabanemiseks.

 „Ela elulahingu keskel!
Igaüks suudab jääda rahulikuks koopas või magades. Seisa tegevuse hulluse keerises ja jõua Keskmeni."

Swami Vivekananda

Selle tantristliku kursuse teemaks on lähedus ja terve ja terviklik seksuaalsus. Tegemist on unikaalse kursusega, kuna selles on ühendatud iidsed ja kaasaegsed tantra õpetused kogemuslike harjutustega, et anda võimalus vabastada endas blokeeringuid seoses läheduse ja seksuaalsusega. Käsitleme seksuaalsust kui inimese loomulikku olekut, avastame sellesse peidetud väe ning tänapäeval tihti teadvustamata seksuaalenergia loova potentsiaali. Vaatleme lähedust ja seksuaalsust kui heaolu ja enesekindluse allikat, loomingulisuse ja elurõõmu teed, terve ja armastava paarisuhte alust, aga ka spirituaalset arenguteed. Kursus annab Sulle teadmised ja kogemuse, et iseseivalt oma arenguteed jätkata ilma nö „kursusesõltuvusse“ sattumata.

Kasutame lisaks õpetustele, individuaalseid-, grupi- ja paarisharjutusi, joogat ja meditatsioone.

Teemad:

  • Sissejuhatus tantra olemusse, selle erinevad teed ja võtmekontseptsioonid, ülevaade energiakeskustest ja seosest seksuaalsusega;
  • Avastusretk naise ja mehe seksuaalsusse ja enese väljendamisse, naiselikkuse ja mehelikkuse olemus, energiate polaarsus,;
  • Toetav lähedus ja eluterve seksuaalsus. Läheduse ja seksuaalsusega seotud blokeeringute teadvustamine, praktikad kahjustavate mustrite vabastamiseks ja toetavate mustrite integreerimiseks.
  • Brahmacharya ja selle tähtsus (seksuaalne talitsetus), seksuaalenergia hoidmine, kogumine ja kasvatamine,
  • Naudingu ja orgasmi mõistmine. Seksuaalenergia suunamine ja sublimatsioon. Orgasmi ja ejakulatsiooni lahutamine ning tagasihoidmise meetodid (kontrollitehnikad).
  • Paarisuhe kui spirituaalne teekond. Läheduse loomine suhetes, paarisuhtesse sügavama ühenduse toomine, lähedust ja tervet seksuaalsust toetavad praktikad. Transfiguratsioon. Tingimusteta armastus.

 

Teoreetilisi õpetusi täiendame praktiliste harjutustega (ca 20/80) õppimaks kirjeldatud efekte ära tundma ja nendega iseseivalt töötama ja ennast edasi arendama.

Soovitame kursusele tulla koos oma partneri või sõbraga/sõbrannaga, nii saad parima tulemuse. Samas tegemist EI OLE paarikursusega, tule vabalt üksinda, nagunii vahetama harjutustes pidevalt partnereid (ainult siis kui see vahetus on Sulle OK).   

Kursuse ajakava: neljapäeval 30.aprill kell 17.00 kuni pühapäeva 3. mai kell 14.00

Vahetusenergiaks: 

Registreerudes ja tehes ettemaks enne 1. aprill

Registreerudes ja tehes ettemaks enne 1. aprill

250eur

280eur

Tulles koos oma partneriga 450eur

Tulles koos oma partneriga 500eur

Kursuse kordajale: 100eur (Tantra ABC)

Kursuse kordajale: 120eur (Tantra ABC)

Alla 21 aastastele: vastavalt Sinu võimalusele

Alla 21 aastastele: vastavalt Sinu võimalusele

 

Hind sisaldab: õpetusi, praktikaid, meditatsioone, hatha joogat, jaotusmaterjali, toitlustust hommikul, lõunal ja õhtul, suupisteid ja teed kogu sündmuse jooksul ja majutust ja sauna ning tiiki.

Standard majutus on kahe- kuni kuuekohalistes tubades (ühesed voodid). Lisatasu eest on võimalik rentida majutusasutuselt otse privaatseid maju. Vaata täpsemalt https://adila.ee/oobimine/, soodustus hinnakirjast -30%.  

Sündmus ei eelda alastiolekut. Sündmus on sobilik nii üksi tulijale kui paarile, partnerite vahetamine harjutuste tegemisel ei ole kohustuslik.

Registreerumine www.tantratants.ee. Registreerimise kinnitab tagastamatu  ettemaksu 100 eur tasumine (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "ABC, Sinu Nimi"), mis tagab Sulle koha kursusel, ülejäänu kohapeal sularahas.

Kursus toimub kui registreerub vähemalt 15 huvilist, maksimaalne grupp 35 inimest.  

Kursust juhendab Margus Sarmet ja Kristiina Saul. Vaata õpetajatest lähemalt siit

Kursus ja selle programm on heaks kiidetud ja soovitatud Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia Erakool Teadlik Mina poolt.

 

 

 

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa