Sündmused

E 23.10 Tantrapraktikad

18:00 Stuudio Valgus Saku tn 15 Tallinn

NB! 16.10 ja 23.10 tundi ei toimu!

Sügisest 2017 alustame uues formaadis regulaarsete tantrapraktikatega esmaspäeviti kell 18.00 kuni 19.30 (esmakordselt 11.09), täiesti uues stuudios VAlgus (Saku tn 15 Tallinn).
Tantrapraktrikad on mõeldud nii Shivadele (M) kui Shaktidele (N), nii paaristulijatele kui üksikutele, nii vanadele ässadele, kui päris algajatele. Praktikate eesmärgiks on läbi tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste puhastada keha ja vaimu ning tõsta ning hoida kõrget vibratsiooni, vaadata maailma teadlikkusega ja armastusega ning üksteist süsteemselt toetades koos kasvada, suunates genereeritud energia kõrgemaks hüvanguks. Teeme koos individuaalseid-, grupi- ja paarisharjutusi ja meditatsioone, energiatööd ja veel palju muud. Veidi käsitleme ka teooriat, et saaksid ka kodus praktiseerida.

Tunni kestvus: 90 min, kuid arvesta, et võib minna ka veidi kauem
Vahetusenergiaks: 15eur kord või 25 eur paarile (kohapeal sularahas)
Palun registreeri ennast alloleval vormil, et teaksin Sinuga arvestada
Praktikaid juhendab: Margus Teg Karan

Stuudio Valgus asub aadressil Saku tn 15. Parkimine on maja ees tasuta. Tule peauksest sisse ja otse kümmekond sammu trepist ülesse. Liigu ikka otse mööda laia koridori edasi kuni näed metallist keerdtreppi. Roni sellest keerdtrepist ülesse ja oledki kohal!

 Võta kaasa avatud meel ja soov areneda.

Kui kahtled küsi julgelt margus@tantratants.ee või 55 672 027

Kohtumiseni!    

Margus Teg Karan Sarmet

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Stuudio Valgus Saku tn 15 Tallinn