Sündmused

R 06.04 Tantratants

18:30 Stuudio VAlgus Saku tn 15 Tallinn

Hommikused päikeselised hetked, tärkavad rohulibled, lühenevad seelikud ja sookurgede häälitsused annavad vaikselt, kuid järjepidevalt märku kevade saabumisest. Ilmastiku muutusega võib kaasneda ka hädaoht, et kevad lööb südamesse..... ja siis enam nalja ei ole!

Seega tule selle kevade esimesele tatratantsule, lase süda, meel ja keha valla ja naudi iseennast, sõpru, planeeti Maa ja kogu Universumit!
Tantsime, liigume, mängime, praktiseerime ja kasvame läbi kõige selle nii füüsiliselt, emotsionaalselt, mentaalselt kui ka vaimselt.

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate energeetiliste ja tantristlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsul julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena.

Tantratantsu sündmusel on Sul suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja arendada endas uusi energiaid ja selle liikumapanemise võimalusi.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest, tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.
Energiavahetuseks 20eur, paarile kahepeale kokku 35 eur sularahas kohapeal.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius.

Stuudio VAlgus Saku tn 15 Tallinn