Sündmused

R 15.10 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule Tantratantsule reedel 15.10.21 algusega kell 19.00, sest see on Sinu võimalus kogeda: iseennast, grupienergiat, jumalikkust ja eneseleidmist – ja seda kõike integreeritult üheskoos.

Meist igaüks on midagi märksa enamat kui vaid füüsiline keha, kuid läbi füüsilise keha on kindlaim tee iseendani. Tantra on elu jaatav vaimne süsteem, mis kasutab kõiki neid ressursse, mis meile kättesaadavad on, sealhulgas füüsiline keha, liikumine, tunnetamine, emotsioonis, seksuaalsus, kirge jms.

Heites maha ühiskondlikud piirangud ja kammitsad astud ühendusse iseendaga ja võtad tagasi oma isikliku väe! Praktikad mida teeme Tantratantsu sündmustel toetvad Sind sinu isiklikul teel, jõudmaks kontakti isendaga, enda isikliku väega.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.
Hea on olla paljajalu, kana mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid (nt joogariided).

Osaluspanus 20eur, paarile 35eur, kohapeal sularahas

Registreeri ennast kindlasti allpool, et teaksime Sinuga arvestada, kohtade arv on piiratud!

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina  Paškevicius

 

NB: Järgime ka valitsuse poolt kehtestatud juhiseid südmuste korraldamiseks. Seega ole valmis tõendama enda vaktsineeritust või hiljutist negatiivset koroonatesti tulemust või testid kohapeal ;)

 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus