Sündmused

R 23.10 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn

Tantra tants sellel reedel 23.10 kell 19.00 Taiji klubis!

Tule reedel Tantratantsule Taiji klubisse. Tule veeda aega linna kõige ägedamate inimeste seltsis. Tule, tantsi ennast pingetest vabaks ja saa iseendaks. Tule, teeme koos tantristlikke praktikaid ja meditatsioone ning leia kontakt iseendaga.

Seda kõike võimaldab Sulle Tantratants, Sinu asi on vaid kohale tulla, lasta ennast juhendada ja võtta vastu kõik see mis Sind Sinu enda teel edasi aitab ja kasulik on. Kasvame koos!

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogilike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsu sündmustel julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja vabastada iseennast!

Kanna mõnusaid ja kergeid riideid, hea on olla paljajalu!

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.

Osaluspanus 20eur, paarile 35eur.

Loome ühiselt ja armastuses!

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn