Sündmused

R 25.09 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn

Tantratants alustab taas!

Sügis on käes ja viimane aeg on alustada ka Tantratantsul, et soojendada ülesse südamed ja elada kõik kaunid ja vedi vähem kaunid emotsioonid, mis Sinusse kogunenud on.

Jätkame Tantratantsuga traditsioonilises võtmes tantsides, tähistades, kasvades ja rõõmustades! Tee seda kõike koos meiega.

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogilike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsu sündmustel julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja arendada endas uusi energiaid ja selle liikuma panemise võimalusi.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.

Osaluspanus 20eur, paarile 35eur.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius.

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn