Sündmused

R 26.04 Tantratants

18:30 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn

Tantratantsuga läbi elu! Tants on elu metefoor ja elu tantsu metafoor! Kui julged tantsida, nii nagu keegi ei vaataks, siis julged ka elada nii, et pole piinlik  kui keegi vaatab. Veelgi enam, see paneb inimesi õhkama, vaata kus alles oskab ELADA!

Tantra on elamise viis, see on elamine täiel rinnal, siin ja praegu ja kõige kõrgema eesmärgiga. Elada kogu südamest, elada kogu maailmale, elada iseendale.

Tule ja ela koos meiega, saa maitsta ELU maitset, proovi kuidas on hingata kopsud õhku täis ja kuidas on ajada selg sirgeks, vaadata inimestele sügavalt silma ja ütelda ARMASTAN!

Tantratanstu esimeses pooles tantsime vabaks ja raputame välja kõik kehasse kogunenud pinged et saaksime olla vabad, et saaksime olla meie ise. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena.

Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja arendada endas uusi energiaid ja selle liikuma panemise võimalusi.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.

Hea on olla paljajalu. Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid ja õhku läbilaskvaid riideid.

Energiavahetuseks haara kaasa sularaha 20eur, paarile 35eur. Osaluspanus sisaldab ka näkse ja teed.

Palun registreeri ennast allpool vormil, et teaksime Sinuga arvestada!

 

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn

Kalender

märts 2019
E T K N R L P
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31