Sündmused

R 26.10 Tantratants

18:30 TAO Keskus, Rotermann 2, Tallinn

Oktoobrikuine Tantratants on kantud mõnusast sügisküllusest ja soojusest südames. Kui väljas vingub kõle tuul ja keerutab vihma, siis Tantratantsul on alati hea, turvaline ja soe ning palju eriti ägedaid inimesi kellega koos areneda ja kasvada.!

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogilike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega.

Tantratantsu sündmustel julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Teeme koos erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena.  Läbi harjutuste õpime  tundma nii ennast kui oma kaaslasi. Saame võimaluse  elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Mis aga kõige tähtsam, kasvame ja areneme kõik üheskoos, üksteist toetades ja kaasa kiskudes!

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.

Osaluspanus: 20eur, paarile 35eur – arveldame sularahas kohapeal

Palun registreeri ennast allpool, et teaksime Sinuga arvestada

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius.

TAO Keskus, Rotermann 2, Tallinn