Sündmused

R 24.05 Tantratants Pärnus

18:00 Pärnus Janne Ristimetsa Stuudio, Õhtu põik 3-20

Tule ja ela koos meiega, saa maitsta ELU maitset, proovi kuidas on hingata kopsud õhku täis ja kuidas on ajada selg sirgeks, vaadata inimestele sügavalt silma ja ütelda ARMASTAN!

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsu sündmustel julgustame ja toetame tantsimist, kui kõige vanemat ja loomulikumat eneseväljendamise viis, otse südamest ja ilma hinnanguteta. Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena (sündmus ei sisalda alastust).

Tantratansu sündmusel osalemine võib olla sinu esimene sammukene kontakti iseendaga või äge võimalus tutvuda võimsa ja iidse vaimse süsteemi - tantraga või lihtsalt võimalus lasta reedel õhtul ennast vabaks, valik on sinu! Kõik sõltub sinu eesmärgist ja otsustest.

Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kehasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult. Seejuures avaneb Sul võimalus avastada ja arendada endas uusi energiaid ja selle liikuma panemise võimalusi.

Tantratantsuga läbi elu! Tants on elu metafoor ja elu tantsu metafoor! Kui julged tantsida, nii nagu keegi ei vaataks, siis julged ka elada nii, et pole piinlik kui keegi vaatab. Veelgi enam, see paneb inimesi õhkama, vaata kus alles oskab ELADA! Tantra on elamise viis, see on elamine täiel rinnal, siin ja praegu ja kõige kõrgema eesmärgiga. Elada kogu südamest, elada kogu maailmale, elada iseendale.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Ühine meiega olenemata soost ja vanusest. Tule üksi, koos partneriga või kogu sõpruskonnaga.
Hea on olla paljajalu. Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid ja õhku läbilaskvaid riideid.
Energiavahetuseks haara kaasa sularaha 20eur, paarile 35eur. Osaluspanus sisaldab ka näkse ja teed.

Palun registreeri ennast allpoololeval vormil, et teaksime Sinuga arvestada!

Loome ühiselt ja armastuses!
Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

Pärnus Janne Ristimetsa Stuudio, Õhtu põik 3-20

Kalender

august 2019
E T K N R L P
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21
22
23 24 25
26 27 28 29 30 31