Sündmused

K 12.08 Tantratantsu suvelaager

17:00 Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

12.08. kuni 16.08.2020

Tantratantsu suvelaager 2020!

Kes on käinud need on kiitnud! 

Tantratantsu suvelaager on spontaanne ja lõõgastav, meeli erutav ja vabastav, kasvama kiskuv ja edasi tõukav mõnus eriti sügav suvine tantraretriit, kus naudime ja kasvame läbi tantsu, jooga, meditatsiooni, tantristlikke ja šamaanistlikke praktikate, päikese ja suve. Sulame emakese loodusega ühte ja saame lõpuks mahti minna süvitsi ning ei pea kiirustama tagasi selle Maaja askelduste juurde. Naudime ja toetame iseennast ja kaaslasi. Teeme kõike seda mida imekaunis ümbritsev loodus võimaldab ja tavapärane siseruum piirama kipub.

Nii päevad kui ööd on täidetud mõnusate, samal ajal aga keha ja vaimu arendavate tegevustega, kogemustega ja elamustega.

Elame, tantratame, joogatame, tantsime, praktiseerime, saunatame, sööme ja naudime need viis päeva ühise perena, koos kasvades ja üksteist toetades. Sulame ühte ja kasvame koos! Võtame ette ja läbime üheskoos tõeliselt transformeeriva teekonna!

Energiavahetuse panus registreerides kuni 01. juuni 190eur, peale seda 230 eur. Kuni 21 eluaastat on osaluspanus vastavalt Sinu võimalustele.

Energiavahetuse panus sisaldab juhendatud praktikaid, ööbimist ühistes tubades isikliku varustusega või isiklikus telgis, mõnusat keha puhastavat joogalikku taimetoitu, sauna ja imelahedaid kaaslasi. Lisaks saad rea turgutavaid ja puhastavaid protsesse ja enesevaatlust.

Palun registreeri allpoololeval vormil, registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaksu 100eur tasumine (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "suvi, Sinu Nimi").

Kohtade arv on piiratud! Kes ees see sees ;)

Alustame kolmapäeval 12.08.20 kell 17.00 ja lõpetame pühapäeval 16.08.20 kell 16.00

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul, lisaks erinevad inspireerivad loengud ja töötoad ägedatelt külalistelt.

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)