Sündmused

K 15.08 Tantratantsu suvelaager

17:00 Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

15.08. kuni 19.08.2018

Tantratantsu suvelaager 2018!  See on juba kolmas ja seega traditsioon! Kes on käinud need on kiitnud! Seekordne laager on veelgi pikem ja põhjalikum kui eelmised. Alustame juba kolmapäeval!

Tantratantsu suvelaager on spontaanne ja lõõgastav, meeli erutav ja vabastav, kasvama kiskuv ja edasi tõukav mõnus kuid sügav suvine tantraretriit, kus naudime ja kasvame läbi tantsu, jooga, meditatsiooni, tantristlikke ja šamaanistlikke praktikate, päikese ja suve. Sulame emakese loodusega ühte ja saame lõpuks mahti minna süvitsi ning ei pea kiirustama tagasi selle Maaja askelduste juurde. Naudime ja toetame iseennast ja kaaslasi. Teeme kõike seda mida imekaunis ümbritsev loodus võimaldab ja tavapärane siseruum piirama kipub.

Nii päevad kui ööd on täidetud mõnusate, samal ajal aga keha ja vaimu arendavate tegevustega, kogemustega ja elamustega.

Elame, tantratame, joogatame, tantsime, praktiseerime, saunatame, sööme ja naudime need viis päeva ühise perena, koos kasvades ja üksteist toetades. Sulame ühte ja kasvame koos! Võtame ette ja läbime üheskoos tõeliselt transformeeriva teekonna!

Energiavahetuse panus registreerides kuni 01. juuni 180eur, peale seda 225 eur. Kuni 21 eluaastat on osaluspanus vastavalt Sinu võimalustele.

Energiavahetuse panus sisaldab juhendatud praktikaid, ööbimist ühistes tubades isikliku varustusega või isiklikus telgis, mõnusat keha puhastavat joogalikku taimetoitu, sauna ja imelahedaid kaaslasi. Lisaks saad rea turgutavaid ja puhastavaid protsesse ja enesevaatlust.

Palun registreeri allpoololeval vormil, registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaksu 50eur tasumine (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "suvi, Sinu Nimi").

Kohtade arv on piiratud! Kes ees see sees ;)

Alustame kolmapäeval15.08.18 kell 17.00 ja lõpetame pühapäeval 19.08.18 kell 16.00

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul, külla tulevad nii mõnedki inspireerivad tegelased

Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)