Sündmused

L 31.07 Tantratantsu suvelaager

12:00 Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

31.07. kuni 3.08.2021

Tantratantsu suvelaager 2021! 

Tantratantsu suvelaager on spontaanne ja lõõgastav, meeli erutav ja vabastav, kasvama kiskuv ja edasi tõukav mõnus kuid sügav suvine tantraretriit, kus naudime ja kasvame läbi tantsu, jooga, meditatsiooni, tantristlikke ja šamaanistlikke praktikate, päikese ja suve. Sulame emakese loodusega ühte ja saame lõpuks mahti minna süvitsi ning ei pea kiirustama tagasi selle Maaja askelduste juurde. Naudime ja toetame iseennast ja kaaslasi. Teeme kõike seda mida imekaunis ümbritsev loodus võimaldab ja tavapärane siseruum piirama kipub.

Nii päevad kui ööd on täidetud mõnusate, samal ajal aga keha ja vaimu arendavate tegevustega, kogemustega ja elamustega.

Elame, tantratame, joogatame, tantsime, praktiseerime, saunatame, sööme ja naudime need viis päeva ühise perena, koos kasvades ja üksteist toetades. Sulame ühte ja kasvame koos! Võtame ette ja läbime üheskoos tõeliselt transformeeriva teekonna!

Energiavahetuse panus registreerides kuni 15. juuni 230eur, peale seda 260 eur. 
Oma telkimisvarustusega osaledes kuni 15. juuni 200eur, peale seda 230 eur. 
Kuni 21 eluaastat on osaluspanus vastavalt Sinu võimalustele.

Energiavahetuse panus sisaldab juhendatud praktikaid, ööbimist ühistes tubades või isiklikus telgis isikliku varustusega, mõnusat keha puhastavat joogalikku taimetoitu, sauna ja imelahedaid kaaslasi. Lisaks saad rea turgutavaid ja puhastavaid protsesse ja enesevaatlust.

Palun registreeri allpoololeval vormil, registreerimise kinnitab ettemaksu 100eur tasumine (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "suvi, Sinu Nimi", kui plaanid tulla oma telgiga, siis lisa ka mõrksõna "telk").

Kohtade arv on piiratud! Kes ees see sees ;)

Alustame laupäeval 31.07  kel 12.00 ja lõpetame teisipäeval 3.08. kell 15.00

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul

 

NB! Kui sündmus jääb ära covid-19 seotud piirangute tõttu, siis makstakse kogu tasutud summad 100% tagasi (sh ettemaks).

 

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learn2love.org – avameelselt armastusest 

 

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)