Sündmused

R 11.05 Tantristlik kakao-gong

19:30 Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald

Tantristlik kakaotseremooniaga ja gongiöö

Tantra on teadus isiklikust arengust, läbi elu ja keha jaatavuse. Tantra võtab omaks ja kiidab heaks kõik mis sind isiklikul arenguteel edasi aitab. Tantra annab sulle võimaluse nautida iga silmapilku selles Maajas ning annab sulle tööriistad muuta see nauding kiiresti ja efektiivselt vertikaalseks kasvuks ehk kiirteeks Moksani. Tantristliku filosoofia järgi on kõik jumalik. Seega mitte millestki ei keelduta, ei eitata ega suruta maha. Selle asemel on kõik aktsepteeritud, integreeritud ja transformeeritav. Tantra pakub võimaluse jõuda vaimse realisatsioonini selles maailmas ja selles elus, läbi selle reaalsuse ehk maaja. Tantristlik teekond on paradoksaalne, kus inimese enda "vangla" seinad on teekonnaks tema vabanemisele.

"mis on siin, on kõikjal, mida ei ole siin, ei ole kusagil"

Gongi rütmilised ülemtoonid puhastavad aurat ja vallutavad meele. Joogi Bhajan on öelnud: “Meelel ei ole gongi vastu kaitset.“
Kui joogi Bhajanilt küsiti gongi meditatsiooni toime ja õige läbiviimise kohta, vastas ta: "See on sisemiselt vibreeriv süsteem,  loovuse enda heli. Gongi mängija mängib Universumit. Tegu pole mingi tavalise pilliga. Sellest tuleb välja kogu muusika, kõik helid, kõik sõnad. Gongi kõla on Sõna tuum. Gong ei olegi muusikariist ega trumm. See on imeilus võimendatud vibratsioon, nagu mängitaks korraga miljonil keelel. Gong on ainus vahend, mille abil sellist ruumivibratsioonide kombinatsiooni tekitada.“

Gong mõjutab keha ja keha meridiaane, vabastab takistused, vähendab pinget ja ergutab vereringet, korraldades nii ümber keha struktuuri ladestunud emotsionaalse energia ja tunded.

Tunnete vallandumine on gongi meditatsiooni ajal täiesti normaalne ja tervitatav nähtus. Gong muudab blokeeritud tundeid, tungides läbi neid tundeid alal hoidvatest ja tekitavatest mõtetest ja mustritest. See võib olla hirmutav, erutav, põnev või nauditav, olenevalt konkreetsest inimesest. Just nii nagu Tantragi!

Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus paludes abi Kakaotaime Vaimult avad ja avardad oma südant, saad kontakti iseendaga ja suudad ennast otse südamest ja ilma filtriteta väljendada. See on tee iseendasse, oma sügavamate soovida, ihade ja tõelise armastuse juurde. Kesk-Ameerika pärismaalased pidasid Kakaod jumalate toiduks ja igavese nooruse eliksiiriks, sama mida Indias kutsuti Soma. 

Tseremoonial kasutame orgaanilist toorkakaod, mida maitsestame ja ergastame erinevate vürtsidega, nii joogi maitsestamiseks kui ka selleks, et joogi mõju oleks kiirem ja võimsam. Kakao avab õrnalt südametšakra ja loob uusi võimalusi isiklikuks ja suhete sisekaemusteks. Oled avatum ja see võimaldab näha oma elu hoopis erineva vaatenurga alt. 

Kakao sisaldab üle 300 toit-ja toimeaine: magneesiumit, suures koguses rauda, ​​omega-6, C vitamiini, kroomi, mikroelemente, tsinki ja vaske ja veel palju muud. Kakao tõstab tavapäraselt meie serotoniini taset, mis aitab kogeda heaolutunnet, vähendada depressiooni ja tõsta libiidot.

Kakaotseremoonia on aega taotlusteks ja avanemiseks.

Kuna gong, kakao ja tantrapraktikad toetavad üksteist ülivõimsalt siis oleme need kolm imelist tehnikat liitnud üheks võimsaks tseremooniaks, kus sul on imeline võimalus kogeda püha seksuaalsust, avatud ja ekstaatilist südant ja müstiliste gongihelide koosmõju.

Praktikatega alustame kell 19.30 tantsides ennast vabaks ja soojaks. Palun ära hiline. Jätkame tantristlikke  individuaal, paari ja grupipraktikatega mille sujuvalt seome kauni ja võimestava kakaotseremooniaga. Saanud väge ja inspiratsiooni Kakaotaime Vaimult, tantsime veel kuni saabub aeg süüvida gongihelide saatel tantristlik-meditatiivselt  sisemaailma.

Gongihelid saadavad sind terve öö. Magad ja mediteerid - mediteerid ja magad.

Hommikul kell 8 virgutame grupienergiaga laetud keha taas liikvele ühise joogapraktikaga ja peale joogapraktikat kinnitame ühiselt keha ja jagame muljeid. Juhendatult lõpetame kell 10, soovi korral võta kaasa riided Pääsküla rabas jalutamiseks.

Riietus: mugav, kerge ja õhku läbilaskev. Hea on olla paljajalu. Võta kaasa tekk ja padi ning madrats või joogamatt (selline mis ei krõbise külje all), et saaksid korralikult välja puhta ja joogat teha.

Osaluspanus 35 eur etteregistreerimisel allpoolasuval vormil ja vaid ettemaksu tasumisel (a/a EE597700771001544991 Margus Sarmet, selgitusse "kakao, Sinu Nimi"). Osaluspanus paarile 65eur.

Kohapeal tasumisel on osaluspanuseks 40 eur / osaleja.

Palun registreeri ennast kindlasti allpool, et teaksime Sinuga arvestada ja sulle kakaod varuda!

Osaluspanus sisaldab juhendatud praktikaid, kakotseremooniat, gongiööd (magamisvarustus võta ise kaasa)  ja kergeid näkse ja teed ning hommikuputru.

Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet, Kristiina Saul ja Vilmar Schiff

Vesineitsi 4 Tänassilma küla Saku vald