Sündmused

E 18.06 Teadlikkuselaager 13+

10:00 Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

Teadlikkuselaager noortele ootab noori alates 13. eluaastast. Laagris ootavad Sind põnevad praktilised töötoad enesega ja kaaslastega parema kontakti leidmiseks, et iseennast ja teisi paremini mõista. Kasutame joogalikke, šamanistlikke ja teisi spirituaalseid õpetusi, et kasvatada eneseteadlikkust- teadlikkust, kehast, meelest ja hingest.

Sealjuures eakohane õpetus: 
- tunnetega toimetulekuks ja siiraks eneseväljenduseks; 
- seksuaalsusest kui inimeseks olemise loomulikust osast; 
- tahtest, unistustest, enda eesmärkide saavutamisest. 

Kõike seda põimime looduses olemise ja tegutsemisega, aktiivse liikumisega sh tantsuga, muusikaga, mänguga, käelise tegevusega, mõtestatult ja üksteist toetades. Liigume koos looduses, valmistame oma kätega toitu, võtame ühendust kõigi viie elemendiga, loome nii sõnas, pildis kui mateerias!
Astu suvele vastu uute teadmiste ja kogemustega ning anna endale võimalus avastada ka seda mis riiklikusse õppekvasse ei kuulu. Teadlikkuse laager noortele ootab Sind, tule veeda paar mõnusast päeva ürgses looduses ja leia omale uusi teadlikke sõpru! 

Registreerimine ja lisainfo:kristiinale@yahoo.com, 5053682

Varajase registreerija hind kuni 10. maini on 145 eurot. Alates 11. maist on osaluspanus 180 eurot. Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 65 eurot, mille palume kanda 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. 
Teise osa saab tasuda sularahas kohapeal. Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.

Laager toimub keset ürgset loodust Jõeääre puhkekeskuses Madisel, Padise vallas Harjumaal (ca 40 min Tallinnast) . 
Teadlikkuse laager algab esmaspäeval 18.juuni kell 10 ja lõpeb nelapäev 21. juuni kell 15 Jõeäärse Puhkekülas.

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest, samas uurime huviga ka loodusseadusi, katsetame füüsikas, keemias ja mehaanikas ning köögis ja meisterdamise töökojas.

Keha ja meele puhastamiseks on laagris taimetoit (sisaldab piima ja muna). Nutikuse arendamiseks on laager nutiseadmevaba!

Laagri juhendajad: Kristiina Saul, Margus Sarmet ja Karolin Tsaraski

Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)