Sündmused

K 26.06 Teadlikkuselaager 13+

10:00 Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)

Teadlikkuse laager algab kolmapäeval 26.juuni kell 10 ja lõpeb reedel 28. juuni kell 15 Jõeäärse Puhkekülas.

Teadlikkuselaager noortele ootab nii noormehi kui neidusid alates 13+ eluaastast. Laagris toimuvad põnevad praktilised töötoad enesega ja kaaslastega parema kontakti leidmiseks ja selelks, et mõistaksid nii ennast kui teisi paremini. Kasutame joogalikke, šamanistlikke, tantristlikke ja teisi spirituaalseid õpetusi, et kasvatada eneseteadlikkust ehk teadlikkust: kehast, meelest ja hingest.

Sealjuures eakohane õpetus: 
- tunnetega toimetulekuks ja siiraks eneseväljenduseks; 
- seksuaalsusest kui inimeseks olemise loomulikust osast ja isiklikust väest; 
- tahtest, unistustest, enda eesmärkide saavutamisest. 

Kõike seda põimime looduses olemise ja tegutsemisega, aktiivse liikumisega sh tantsuga, muusikaga, mänguga, käelise tegevusega, mõtestatult ja üksteist toetades. Liigume koos looduses, valmistame oma kätega toitu, võtame ühendust kõigi viie elemendiga, loome nii sõnas, pildis kui mateerias!
Astu suvele vastu uute teadmiste ja kogemustega ning anna endale võimalus avastada ka seda mis riiklikusse õppekvasse ei kuulu. Teadlikkuse laager noortele ootab Sind, tule veeda paar mõnusast päeva ürgses looduses ja leia omale uusi teadlikke sõpru! 

Registreerimine ja lisainfo:kristiinale@yahoo.com, 5053682

Varajase registreerija hind kuni 12.juuni on 135 eurot. Alates 13. juuni on osaluspanus 160 eurot. Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 65 eurot, mille palume kanda 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. 
Teise osa saab tasuda sularahas kohapeal. Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.

Laager toimub keset ürgset loodust Jõeääre puhkekeskuses Madisel, Padise vallas Harjumaal (ca 40 min Tallinnast), kohale võimalik saada ka rongiga. 

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest, samas uurime huviga ka loodusseadusi, katsetame füüsikas, keemias ja mehaanikas ning köögis ja meisterdamise töökojas.

Keha ja meele puhastamiseks on laagris taimetoit (sisaldab piima ja muna). Nutikuse arendamiseks on laager nutiseadmevaba!

Laagri juhendajad: Kristiina Saul, Margus Sarmet ja Karolin Tsaraski

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest 

 

Jõeääre High On Life keskus, Maidise, Padise, Harjumaa (ca 40 min Tallinnast)