Sündmused

L 08.02 Yoni- massaaži lühikursus

10:00 Tallinn

L 8. veebruar kell 10- 20
Juhendab Kristina Paškevicius

Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com

Tegu on kolme, seksuaalsust käsitleva lühikursusega Yoni saladused (L8.02), Lingam- massaaž (P9.02), Eesnäärme- ja anaalmassaaž (P16.02).
Osaleda võib kõigil kolmel-, aga ka ainult ühel või kahel sobival kursusel.
On aeg naised ja mehed ühte ruumi kokku kutsuda, rääkida naistest ja meestest, uurida ja heita sügavm pilk meie seksuaalsusele. Kursused sobivad nii paaridele, kui üksi tulijatele. Kursus on siiski mõeldud rohkem paaridele. Pole oluline, et olete päris elus paar, aga te peaksite üksteist tundma ja usaldama juba enne kursust. Kui tulete üksi, siis leiate partneri koha pealt. Oodatud on nii segapaarid kui naispaarid!

YONI SALADUSED! Naiseks olemise müsteerium!
Naistel on vajalik enda kohta rohkem ja sügavamalt teada saada, et ennast paremini tundma õppida ja võtta vastutus oma seksuaalsuse ning naudingute eest.
Meestel on hea teada, kuidas naised toimivad, kuidas neid paremini mõista, hoida, äratada, väestada ning olla meisterlikum partner.
Kohtumisel tuleb juttu naiste eesnäärmest (G-punkt), orgasmidest ja naiste ejakulatsioonist. Kuidas naisi väestada ja äratada. Kuidas naisena ennast tunnetada ja seda partneriga kommunikeerida, kuidas olla armastajana kohal. Räägime ka rindadest ja rinnamassaažist, turvalisusest, piiride hoidmisest ja aususest.... ja teemadest, mis kõnetavad mõlemaid sugupooli.
Kursuse kavas teooria ja praktika. Õpime ja praktiseerime rinnamassaaži, Yoni massaaži, partneri kuulamist ja tunnetamist. Kõik praktikad toimuvad paariliste vahel.

Kellele?
Töötuba sobib kõigile huvilistele, kes soovivad end paremini mõista ja nende partneritele, kes otsivad kaaslasega sügavamat lähedust, samuti terapeutidele, kes töötavad intiimse puudutuse alal.

Mina, Kristina Paškevicius, ruumi hoidjana, loon austava, turvalise, sooja ja hoitud ruumi kõigile. Iga osaleja saab praktikaid teha talle sobivas tempos ning ei pea kaasa tegema midagi, milleks ta ei ole valmis või mis tekitab ebamugavust.

Ikka ennast hoides ja toetades armastaval moel ütleme endale „jah“ ning lubame endil öelda „ei“ seal, kus vaja.

Oodatud on osalejad vanuses 18+.

Kursus toimub Tallinna kesklinnas, soojas, hubases ja privaatses kohas. Paik ja lisainfo avaldatakse registreerumisel. Grupp on väike, et tagada intiimsus.
PS! Võite seda infot jagada ka, kui tunnete, et see võiks olla just see, mida sõber või tuttav vajab:) Aitäh!

TASAKAALUPANUS
Yoni- massaaži lühikursus 100€ (paarile 180€)
Osaledes kahel kursusel 180€ (paarile 340€)
Osaledes kõigil kolmel 240€ (paarile 460€)

Registreeru (info): elutantsija@gmail.com / 5205255
www.elutants.ee

fb: https://www.facebook.com/events/473751803190032/

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest