Sündmused

K 10.06 Yonimuna maagia!

17:00 Stuudio Elutants, Wismari 32a- 4, Tallinn

Praktiline õpituba naistele! Räägime Yonimuna olemusest, kasutamisest, laadimisest, puhastamisest. Teeme praktilisi harjutusi, õpime Yonimuna kasutama. Saad endale kohtumiselt kaasa täitsa oma muna ja kõik selle juurde kuuluva:) Munad on valmistatud Eestis ja täitsa meie oma Maarjamaa imelisest kivist! Täpsem info kursusel osalejatele :) Ring on väike, kuni kuus naist, et hoida intiimsust. Küllusevahetus 108€. Registreerumine ja info: elutantsija@gmail.com

Juhendab Kristina Paškevicius 

Yonimunast
Suhe, mida naisena hakkad oma Yonimunaga looma, on püha ja ainulaadne. Ta on sinu sõber, kooslooja, amulett, seeme, lootus ja saladus.
Muna, mis võib sünnitada just selle, mida vajad, igatsed ja armastad. Võib tuua sind sulle endale lähemale. Ta armastab sind, ta ongi armastus. Ta õpetab sind endast hoolima, oma sisemise loote, lapse, teismelise, naise ja memme eest hoolt kandma, teisi nägema. Ta aitab sul sinu hingekeeli puudutada. Kui oled kontaktis oma hingega, siis oled valmis ka teistega hingetasandil suhtlema. Ta kutsub ja õpetab sind puudutama. Oma alumisele südamele tere ütlema, temalt midagi soovimata, nõudmata, hinnanguid andmata, ilma häbita.
Muna tugevdab su vaagnapõhjalihaseid, aitab taastuda sünnitusest, toniseerib tupelihaseid ja emakat, aitab ära hoida kusepidamatust. Aitab kergendada, lõdvestada ja vabastada kinnijäänud energiaid su yonis. Tugevdab su tundlikkust ja elavdab sinu orgastilisust, suurendab vaagnapõhja vereringet, leevandab alaseljavalusid ja menopausi vaevusi, tasakaalustab menstruatsioonitsüklit ja hormoone. Toob rõõmu ja teeb sind õnnelikuks.

www.elutants.ee

 

Tantratants toetab noorte seksuaalharidust: www.learnt2love.org – avameelselt armastusest