Tantra 2 ehk koos kasvamine

Kursusel „Tantra 2 ehk koos kasvamine“ käsitleme õpetusi spirituaalse suhte loomisest ja arendamisest. Spirituaalne tantristlik suhe on kiireim ja ülim tee arengus, kus ei ole ühendatud vaid kahe inimese pürgimus, vaid see on toetatud ka jumalikust hoolest ja armastusest. Kursusel saad lisaks isiklikule kogemusele osa ka süstemaatilistest iidsetest tantra teoreetilisest ja filosoofilisest õpetustest, et oleksite koos võimelised oma arenguteed jätkama spirituaalse paarina!

Kursus on kavandatud eelkõige üksi tulijatele kuid on sobiv  ka juba koosolevatele paaridele, ehk kõigile neile, eks sooviksid kasvada spirituaalses suhtes või sellise suhte luua. On soovitav (kuid mitte kohustuslik), et oleksid läbinud enne kursuse „Tantra baaskursus ehk tantra ABC“.

Läbi õpetuste, paarisharjutuste, hatha jooga ja meditatsioonide avastame oma sisemise kasutamata potentsiaali ja õpime sellega töötama enesearengu ja paari arengu eesmärgil.

Peamised õpetuste teemad:

- pirituaalne suhe ja selles peituv potentsiaal
- Shiva ja Shakti arhetüübid
- Animus ja Anima (sisemine mees ja naine)
- Gurdjieffi mudel paarisuhetest
- Alkeemia
- Kama Sutra ja selle seos tantraga
- Astraalne seks
- Suguorganite sobivusest ja selle tähtsusest ja võimalustest
- Rituaalid ja nende tähtsus
- Seksuaalsus erinevates tšakrates
- Nyasa
- Positiivne ja negatiivne fertiilsuskontroll
- Suguhaigustest hoidumine
- Oraalseks ja selle olulisus
- Teadlik viljastumine ja rasedus
- tingimusteta armastus
- Tantristlik mentaalsus

Teoreetilisi õpetusi täiendame praktiliste harjutustega (ca 50/50) õppimaks kirjeldatud efekte ära tundma ja nendega iseseivalt töötama ja ennast edasi arendama.