Sündmused

N 30.06 Julgete Naiste suvelaager

15:00 Lääne-Virumaal

 

Nasite suvelaager: seksuaalsus on looming 

Suve tulekuga, kutsume tulema rohkem iseendasse ka Sind, kallis Naine! 
See suvelaager on kuni 10le naisele, et üheskoos minna teekonnale uutele radadele iseendasse, et leida kadunud aaret, seigelda tundmatuses, kohata iseenda tarkust ning lubada sellel kõigel väljenduda! 

AEG: 30. juuni algus kell 16.00 (koguneme alates 15) ja lõpp pühapäeval kell 14.00

OSALUSPANUS: enne 20. juuni (k.a) 275 eur/ peale 20.juuni 295 eurot

REGISTREERIMINE: https://forms.gle/ZcEKDeuT1qn1aWvSA

LISAINFO: kristiinale@yahoo.com

Fookuses on naise seksuaalne ehk loominguline vägi. Põhjendamatult palju seostatakse seksuaalsust vaid seksuaalse atraktiivsuse, seksuaalse tegevuse jms. Seksuaalsus algab seksuaalenergiast, mis on ääretult võimas loovenergia. Kuna tänapäeval on siiani seksuaalsus tabu, eriti naiste puhul, siis jääb naistel tihti enese potentsiaal avamata ja avastamata, looja jääb leidmata. Naise olemus on olla Looja, seega loomine on vabastav, toob välja ka sisemise lapse, annab võimaluse suhelda iseendaga hingetasandil.

Selles laagris väljume teadlikult mugavustsoonist, raamidest ja kanaldame seksuaalenergia loomingusse. Selleks kasutame mitmeid kunstielemente, nagu maalimine, savi, aga ka sõnakunsti, kehamaalinguid jne. Kui see tundub hirmutav, võõras, siis on see ilmselt just Sulle, sest kui selline loomine on hirmutav, siis kuidas on sul oma elu loomise oskustega? Väline peegeldab ikka sisemist. Loominguga tegelemine omakorda avab Sinu seksuaalset potentsiaali.

Lisaks kunstile uurime ka arhetüüpe ja nende seost seksuaalsusega. Kasutame grupijagamisi, et õppida teineteise kogemustest, toetada, kasvada ühiselt, nagu naised ikka. 

Seda põnevat rännakut toetavad kehapraktikad joogast ja tantrast, hingamisrännakud, tantsurännakud ja muidugi saun ning loodus. Laagri toit saab olema kerge (taimetoit sh palju puuvilju, värskeid salateid), et meie keha oleks kerge ja ärgas, tundlikkus kasvaks ja meeled oleksid teravad. 

Suvelaager toimub armsas talukohas, kus ööbime uues hoones, jagunedes kahte suurde magamistuppa. Majutustingimused on mugavad, aga lihtsad. 

Võta kaasa: joogamatt, pleed ja saunarätik. 

Sulle hoiavad ruumi:
Kristiina Saul:
Olen hingelt Elu- ja inimuurija. Mind on alati huvitanud Maailma toimimine ja avaldumine silmale nähtamatul tasandil ning selle väljendumine igapäeva reaalsuses, põhjuse-tagajärje seosed, Elu voogamine läbi üksikisiku ja inimikoosluste. Tugeva isikliku arengu baasi on minu jaoks loonud jooga, millega olen aktiivselt tegelenud üle kümne aastat ja sel viisil saanud sügava kogemuse iseendast. Õppinud holistilise treeningu kursusel Holistika Instituudis, käinud läbi Brandon Bays’i Rännaku-meetodit õpetava kursuse ning hetkel õpin viimasel kursusel Teadlik Mina koolis transpersonaalset psühholoogiat ja hüpnoteraapiat. Minu teekond on toonud mind šamanistlike- ja tantristlike praktikateni. Avastan sellel teekonnal naist iseendas ja näen kui oluline on vastuvõtta seksuaalsus nii nagu ka kõik teised aspektid iseendas. Tantra kaudu olen aina enam õppinud tunnetama energeetikat ja hakanud maailma nägema sügavamate seoste läbi, kui seda oleksin varem osanud aimata. 

Kristi Leppik: 
Kui ma pean end kuidagi määratlema, siis olen ma kunstnik. Täpsemalt teatrikunstnik, töötan vabakutselisena ja annan peale teatritöö kunstitunde, tegelen erinevate projektidega. Vabakutselise leib ei ole kerge, aga kunstnikuks olemine on see, kuidas elu mind kõnetab, see on see viis, kuidas mina oskan vastata. Minu elu kutse – olemise viis. Nõustan erinevaid psüühikahäireid ja kriise ning julgustan läbi teadlikkuse ja enesearengu tasakaalu säilitama.

Lääne-Virumaal