Sündmused

K 31.07 Tantra Tribe Lingaveres

13:00 Harjumaa

Tantra Tribe 2024, Lingaveres
31.07-4.08`24

Tere tulemast esimesse kogukonna Tantra Tribe laagrisse, mis luuakse kui „rätsepaülikond“, igaühe personaalsete võimete ja vajaduste järgi. See ei ole ei festival ega retriit, vaid ehe ja eluline koosloomine, kus igaüks on osaleja, õpetaja ja protsessiautor.Viieks päevaks loome oma unistuste tantraküla, kus igaüks paneb oma energia sisse ja õla alla.  Igaüks annab panuse just selles, mis temal kõige paremini välja kukub. Olgu selleks joogatunni läbiviimine, hommikupudru keetmine, puude lõhkumine, õhtusöögi vaaritamine, saunarituaali läbiviimine, tantrapraktikate juhendamine,  parkimise korraldamine, lovelanges ruumihoidmine,  DJ-na ülesastumine, kunstilise või muusikalise etteaste tegemine, hingelaulude esitamine, nõude pesemine, varustuse hankimine jne, jne.  Kui mõneks tegevuseks inimest ei leidu, siis seda lihtsalt ei toimu ;D ja nii ongi. Võid pakkuda ka, et küpsetad iga päev 2 tundi pannkooke või pesed kõikide külaliste autod puhtaks või tagad heakorda, ole loov, valik on sinu, sina otsustad!
Kui hakkad registreerima, siis palun paku kohe välja, mida ennast tegema pakud (detailid ei ole hetkel olulised). Panuse saab anda ka vajaliku tehnika, seadmete, pottide- pannide, telkide ja selle sisustuse hankimisel, organiseerimisel ja toomisel.  Kõik, mis loob meile kõigile heaolu ja rõõmu, see läheb arvesse sinu panusena;D.Anname vaba ruumi, aga tegutseme koordineeritult, just nii nagu toimub lõimelõngadest kanga kudumine (sõna „tantra“ tähendab sanskriti keeles lõimima või kangast kuduma). Seega saab meil olema  Sinu enda loodav programm ettemääratud ajalises raamistikus.

Kuna see on koosloomise laager, siis igaüks võtab siin vastutuse oma heaolu eest ise, sh oma piiride hoidmise ning vajaduste täitmise eest. Tantraküla eeldab ka teineteise märkamist, hoolimist, armastamist ja parima ruumi loomist ühiselt ehk igaüks vastutab enda eest ja samas loob armastvat ruumi kõigile.  Hoiame ühiselt puhta nii oma hingeruumi kui ka füüsilise ruumi.

ASUKOHT:
Meie tantraküla saab ennast looma erakordselt ägedas privaatses paigas Harjumaal, 45min kaugusel Tallinnast. Tantrakülas on suur privaatne tiik, hektareid vaba maad, metsaradu ja lähemad naabrid alles kilomeetrite kaugusel.  Saad olla loodusega kooskõlas ja viibida palju õues, sulanduda looduse rüppe, minna põõsa alla pissile,  puhastuda linnakärast ning täita end kõige ehedamas energias. Asukoha avaldame vaid laagrisse tulijatele.

LOOMISEPANUS:
Tegemist on mittetundliku ettevõtmisega. Selleks, et soetada või rentida laagri korraldamiseks vajalik varustus (nt suur telk, helitehnika jne) ning osta toiduained söögikordadeks kogume kulude katteks ka vedi raha. 5 päevase osaluse maksumus on 100 eurot, kui tuled lühemaks ajaks, siis on Sinu panus ikkagi 100 eurot. Igal juhul  eelistame on osalejad, kes tulevad kogu laagri kestvuseks. Juhul, kui raha jääb otsekuludest üle, siis läheb iga sent sündmuspaiga arendamiseks, et jätkata seal kogukonna kohtumisi ka järgmistel aastatel.

OLMEST:

  • Magamine: oma telkides, karavanides või põõsa all ehk võta kaasa kogu vajalik magamisvarustus.
  • Olema saab ka üks suur telk, kuhu kõik mahume mõnusalt ühiseid praktikaid või kontserte nautima või kui on mõni jahedam hetk või õueelu on end ammendanud.
  • Köök on peamajas, aga söögitegemine võib toimuda ka õues väliköögis, vaatame kuidas loob
  • Pesemine: toimuvad saunarituaalid ja saab ujuda järves, sooja veega pesemist tagatud ei ole, olemas kuivkäimla ja metsaalune.
  • Toitlustus: ühiselt tagatud toitlustus 2x päevas soe taimetoit (sisaldab piima ja muna). Võta kaasa endale näksimis, kui soovid tihedamini süüa.
  • Nõud: võta endale ise kaasa ning hoolitse ka nende puhtuse eest ise selleks loodud käsipesu jaamas. Ühised nõud peseme ühiselt.
  • Elekter: tegemist on päris loodusega ja Elektrilevi siiani ei küünita. Laagri toimimiseks vajaliku energia saame „off grid“ süsteemis otse päikeselt, aga palun ära looda selle peale oma mobiili, läpaka jne laadimisel.
  • Nutivabadus: nutikuse tõhustamiseks on sündmus nutiseadmevaba. Palun lülita oma nutiseade välja ja jäta koju või autosse.
  • Riietus (või mitte): alastus on siin eriliselt mõnus ja hinnatud, aga mitte kohustuslik. Kogu laagri ala on vaba keha ala, kui sa seda soovid. Kui ei, siis kanna mis iganes Sind ennast hästi tundma paneb. Varu ka midagi eriti seksikat ja eksklusiivset stiilipidudeks. Ja midagi sooja õhtuseks ajaks.

  • Meelemürgid: laager on täiesti meelemürkide vaba olenemata sellest kuidas Sa seda kutsud (alkohol, tubakas, kanep, Santa-Maria, rohi, kristall, seened, medicine, rapee jne jne), reegli rikkujatel palutakse koheselt lahkuda.


KUI SOOVID PANUSTADA PROGRAMMI ÕPETAJANA (ehk ei vali tehnilist panust):
Eelkõige on tegemist tantristliku laagriga, seega keerame tantristlikud praktikad täiega peale. Samas on  oodatud on ka teised enesearengut toetavad asjakohased praktikad.
NB: Pigem on oodatud sügavamad ja väljakutsuvamad praktikad.

Oodatud on igasugune loominguline tegevus: tants, laul, muusika, kontserdid. Maalimine nii lõuendile, kividele,  kehale kui ka hingele, mudamaadlus, veepraktikad jne.
Kui otsustad pakkuda töötoa läbiviimist, siis mõtle läbi, mis oleks just see mida alati oled tahtnud teha, aga pole veel siiani julgenud või midagi, mida oled teinud ja mis sulle endale palju rõõmu pakub ;D!

Külavanem Margus teeb lõplikud otsused programmi osas.

REGISTEERIMINE:
Laagris osalemiseks palun registreeri ennast alloleval vormil ja lisaks kirjuta aadressil margus@tantratants.ee , mida soovid laagris osaledes pakkuda (töötoa pakkumine, vabatahtlik töö, varustuse tagamine jne).
Palun tee tagastamatu ettemaks 100eur  (Margus Sarmet EE327700771007082431 LHV), mis Sinu broneeringu kinnitab.

Registreerimine kuni kohtade täitumiseni (69 kohta), kes ees see sees!

Kui tundus, et on liiga palju, on see laager just Sinule, kui tundus, et lahja, tule ja tee paremaks.
Küsimused ja mõtted margus@tantratants.ee

Oled südamest oodatud koos looma!

Margus ja Kristiina ja orgunni tiim

Registreerun sündmusele
Shakti      Shiva

Liitun uudiskirjaga

Harjumaa