Õpetajad


 

Margus Sarmet  vaimse nimega Teg Karan Indrapal

Tantraõpetused, kundalini jooga, tantramassaž ja -teraapia
55 672 027 / margus@tantratants.ee

Olen kogu oma teadliku elu otsinud seoseid erinevate maailmapiltide ja teadusvaldkondade vahel ning tänaseks olen veendunud kogu maailma holistilisuses. Oma otsingutes olen omandanud ehitusinseneri hariduse TTK-s ja kaitsnud magistrikraadi TTÜ Ehitusteaduskonnas, TLÜ Psühholoogia Instituudis ning Majandusteaduskonnas. Inseneeria, loodusteadused ja inimese olemus on alati olnud minu kireks ka töös.  Ikka veel puuduolevaid „pusletükke“ tunnetades hakkasin uurima jooga- ja tantrateadust. Need õpetused tõid minu elus endaga kaasa suuremaid muutusi kui seda eales uskunud oleksin. Samas leidsin nii mõnedki puuduvad tükid „elupusles“, mida nüüd rõõmuga ka teistele jagan.

Tantra ja jooga said minu teeks juba aastaid tagasi õppides neid iidseid teadusi Somananda juhendamisel Bhairava joogakoolis. Tantraõpetajaks õppisin Swami Vivekananda Saraswati käe all Agama joogakooli esimeses tantraõpetajate lennus Taimaal.  Minu kundalinijooga õpetaja ettevalmistus pärineb rahvusvahelisest Karam Kriya joogakoolist, kus jätkan õpinguid edasijõudnud õpetajate kursustel juhtivõpetaja Shiv Charan Singh suunamisel. Viimastel aastatel on minu spirituaalsel teel saanud peamiseks suunanäitajaks Guruji Rajkumari ja tema õpetused iidsest tantrateadusest.
Lisaks olen õppinud mitmeid keha, meelt ja vaimu vabastavaid ja toetavaid tehnikaid ning kogemusi omandanud väga erinevate õpetajate juhendamisel. Olen avatud kõigele uuele ja usun, et igaüks peab looma omale kildhaaval ise tervikliku pildi. Püüan järjepidevalt integreerida iidseid traditsioone kaasaegse teadusega, leidmaks seeläbi tõde minus eneses.

 

 

Kristiina Saul

Kundalini jooga, lastejooga, rännaku teraapia (sh. lastele), väeringid
50 53 682 /
kristiinale@yahoo.com

Olen hingelt Elu- ja inimuurija. Mind on alati huvitanud Maailma toimimine ja avaldumine silmale nähtamatul tasandil ning selle väljendumine igapäeva reaalsuses, põhjuse-tagajärje seosed, Elu voogamine läbi üksikisiku ja inimikoosluste. Tugeva isikliku arengu baasi on minu jaoks loonud Kundalini jooga, millega olen aktiivselt tegelenud ligi kümme aastat ja sel viisil saanud sügava kogemuse iseendast. Olen läbinud rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate koolituse Karam Kriya koolis. Õppinud holistilise treeningu kursusel Holistika Instituudis. Viimased paar aastat olen aktiivselt praktiseerinud Brandon Bays’i Rännaku-meetodit, et aidata igaühel olla parim versioon iseendast. Minu Elu-jaatav ja Elu-tähistav teekond on toonud mind šamanistlike- ja tantristlike praktikateni. Läbi eelnevate õpetuste olen avanud iseenda potentsiaali, kogedes seeläbi iseennast järjest elusamana, vaimustudes Elust ja üllatudes aina rohkem, mis kõik on võimalik. Kogetut jagan, õpetades joogat täiskasvanutele ja lastele ning luues Naiste Väeringe.

Vaata lisaks siit!


 

Laila Elhuveig

Tantramassaaž ja -teraapia
56 356 359 /
tervepuu@gmail.com

Minu kokkupuude Tantraga sai alguse ühelt sissejuhatavalt tantraõhtult 2013. aastal. Tollel sündmusel õpetati jagama ja vastu võtma armastavat ja isetut puudutust – tookord minu jaoks täiesti teistsugune kogemus, mis omas üllatavalt võimsat tuntavat efekti. Teadsin koheselt, et soovin selles valdkonnass süvitsi minna ning pikemalt mõtlemata liitusin algava tantramassaažiterapeudi kursusega.

Täna saan öelda, et sellest õhtust algas minu jaoks elu muutev teekond, mis juhatas mind kokku oma sügava olemusega, õpetas kohalolu, teadlikkust, armastamist, aktsepteerimist ja sisemise rahuloluni jõudmist. Usaldades oma sisetunnet ja minu ees lahti rulluvat teerada loobusin täielikult palgatööst. Teadvustasin oma kutsumused ning lubasin neil teostuda. Esialgu õppides ja seejärel avades oma praksise – läbi tantramassaaži toetan inimesi oma kehaga ja eluenergiaga kontakti saavutamisel.

Lisaks Somananda juhendatud tantramassaažiterapeudi koolitusele olen end täiendanud õpetajate Katrin ja Urmas Silman, Colin P. Sisson (Sexual Magic) ja Andrew Barnes (Tantric Body De-armouring), Jaan Jääts (Usui Reiki) käe all. Lisaks olen juurde õppinud traditsioonilisi massaažiliike ja inimkeha füüsilist anatoomiat.
Tantristlikud praktikad kõige laiemas mõistes on minu igapäevased saatjad.

Olen õnnelik inimene -  teen vaid seda, mida naudin ja mis minuga kokku kõlab :)

Vaata lisaks: http://tervepuu.com/ 


 

Hedi Laigar

Hatha jooga ja müstiline tants
56 64 99 65 / hedi@tantratants.ee

Pean Loodust oma esimeseks õpetajaks. Olles pidevas muutumises ja kasvamises, jõudsin 2012. aastal Bhairava Yoga kooli. Üsna pea sai mulle selgeks, et jooga- ja tantrateadus on minu hingele lähedased ning toovad palju lisaväärtusi igapäevasesse ellu. 2013. aasta alguses peatasin oma ehitusinseneri karjääri ning suundusin Taisse Agama Yoga kooli oma teed otsima. Läbides seal vahetu, sügava ja intensiivse pühendumisega joogaõpetaja kursuse, on tänaseks minust saanud joogaõpetaja. Paljuski tänu jooga ja tantra praktikatele olen taasloonud tugeva sideme oma naiselikkusega. Minu jaoks on naisenergial ja loodusel palju ühist – ilu, võlu, võim ja vägi, viljakus ning taasloomine. Loogilise jätkuna oma vaimsel teel Agama Yoga koolis läbisin ka Müstilise Tantsu õpetaja kursuse.

Olles teadlik iseenda piiritusest ja naise jumalikkusest on minu suurim soov jagada kogetut teiste jumalannadega ja kogu inimkonnaga enda ümber! 

 

Kristina Paškevicius

Tantsurännaku õpetaja, loodusterapeut
520 52 55 / kristina@tantratants.ee

Olen tantsija, koreograaf, loodusterapeut ja ökoaktivist. Kolme lapse ema. Olen vabakutselisena lavastanud, mänginud ja teinud koreograafiat erinevates Eesti teatrites, kuulunud erunevate festivalide korraldustiimidesse: Baltoscandal, Tantrafestival, EÖÜ kokkutulekud. Olen Tantsurännaku üks loojaid ja õpetajaid Eestis.Tegelen igapäevaselt Tantsurännakute, Tantratantsu, naiste ringide ning loodusteraapiaga. Kuulun Eesti Ökokogukondade Ühenduse(EÖÜ) juhatusse.

Minu südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel.

Minu suurimad mõjutajad elus on olnud Teater, Tants, Tantra, Shaolin, Taiji, Butoh, Aroomteraapia, Refleksoloogia, Homöopaatia, Reiki, Šamanism, Lapsed, Mehed, Naised ja Vaikus...

Korraldan erinevaid laagreid, retriite, töötubasid, teemapäevi, nii suurematele, kui väiksematele gruppidele, nii linnas, kui maal, nii siseruumides, kui metsas ja lõkke ääres. Teemadeks ikka iseendale lähemale jõudmine, mõnusam kulgemine siin elus, grupidünaamika. Võtke palun ühendust ning loome ja korraldame just teile vastavasisulise sündmuse.

Teen ka individuaalvastuvõtte. Vaatan ja kuulan Sind, kui tervikut. Kuidas Sa liigud, magad, sööd, jood, mõtled, tunned....ja püüame Sinuga koos leida lahenduse Sind vaevavale teemale. Minu käsitööoskuste hulka kuuluvad aroomimassaaž, refleksoloogia, homöopaatia, reiki ja midagi, mis mulle sündides on kaasa antud....on see, siis head käed, selgelt teadmine, intuitsioon....Tunnen, et armastan ja hoolin.

http://tantsud.humare.ee
https://www.facebook.com/5rytmi/
https://www.facebook.com/naistepuna/
http://www.tantratants.ee
http://www.kogukonnad.ee


 

Jaanika Jeskina 

Teadliku seksuaalsuse nõustaja ja tantra terapeut. Tantramassaaž Shivadele ja paaristantramassaž. Holistiline nõustamine.

 5263798 / jaanika.jeskina@gmail.com

Minu vaimne teekond algas ise enda tervendamisest depressioonist ning paanika- ning ärevushäiretest meditsiinilise abita. Läbi selle olen jõudnud enda keha, meele ja hingega sügavasse kontakti, süsteemsete seosteni ning läbi oma isiklike kogemuste oskan ka Sind aidata. Olen õppinud end tundma läbi holistiliste hingerännakute, konstellatsioonide ning puhastanud oma meeled võtmaks vastu vastuseid universumist läbi kanalduste ning näen inimese energeetilist pilti. Läbi selle suudan anda vastuseid Sinu küsimustele.

Tantra jõudis minuni hetkel kui olin valmis ütlema elule “Jah”. Olen läbinud Jaya Shivani Teadliku seksuaalsuse ja Tantra terapeudi koolituse ning õppinud Holistika Instituudis.

Naudin looduses viibimist, eriti annab energiat mererannas jalutamine. Tantsin Kizombat ning Salsat, armastan muusikat, naudin elu ilu, mind paelub fotograafia ning leian et kõik siin elus on omavahel seotud. Meie tunded loovad meie reaalsuse ning kõik see mis meil hetkel on, teenib meid parimal võimalikul moel.

Tahan aidata Sind saamaks kontakti oma tõelise jumaliku olemusega. Et Sa näeksid oma potentsiaali loomaks elu, mida naudid ning et julgeksid armastada ning elada täiel rinnal.

 

 

Liina Saart

Sensuaalne naiselik tants
liina@tantratants.ee 

Tants on kuulunud minu ellu juba lapsest saati. Proovisin erinevaid stiile klassikast kõhutantsuni, et leida omale kõige hingelähedasemat väljendusvormi. Tants on minu jaoks võimalus väljendada oma tõelist olemust läbi füüsilise keha. Olles naine, saan justnimelt naiselikku olemust, voolavust ja graatsiat panna oma hingetantsu.

2009. aastal sattusin esimest korda stripptantsu tundi ja sellest alates on sensuaalne eneseväljendus võitnud minu südames ja kehas kõige erilisema koha. Olen regulaarselt tegelenud stripptantsuga aastaid ning 2011 lisandus sellele ka burlesk – võrgutustants teatraalse etenduse näol. Kõige südamelähedasemaks on mulle siiski oma isikliku naiselikku olemuse väljendamine läbi sensuaalse tantsu. Sealkõrval on tantraõpingud andnud mulle vajaliku enesekindluse seda ka avalikult väljendada.

Pakun naistele võimalust õppida sensuaalseid võrgutustantse, olgu selleks siis soov üllatada kedagi lähedast või tahtmine iseennast omas kehas enesekindlamalt tunda, kuna naised oleme me ju iga päev ja tants on üks võimalus pääsemaks lähemale endas peituvale jumalannalikkusele ning rakendamaks oma Shakti olemust. Omades mitmekülgset lavakogemust, olen avatud ka esinemispakkumistele (sensuaalne tants, burlesque, kehamaalingutega tants).