Õpetajad

 

 

 


 

Margus Sarmet

Tantraõpetused, teraapia ja tantrateraapia, jooga 

55 672 027 / margus@tantratants.ee

Olen kogu oma teadliku elu otsinud seoseid erinevate maailmapiltide ja teadusvaldkondade vahel ning tänaseks olen veendunud kogu maailma holistilisuses. Oma otsingutes olen omandanud ehitusinseneri hariduse TTK-s ja kaitsnud magistrikraadi TTÜ Ehitusteaduskonnas, TLÜ Psühholoogia Instituudis ning Majandusteaduskonnas, olen õpinguid jätkamas Transpersonaalse Psühholoogia & Hüpnoteraapia Erakoolis. Inseneeria, loodusteadused ja inimese olemus on alati olnud minu kireks ka töös.  Ikka veel puuduolevaid „pusletükke“ tunnetades hakkasin uurima jooga- ja tantrateadust. Need õpetused tõid minu elus endaga kaasa suuremaid muutusi kui seda eales uskunud oleksin. Samas leidsin nii mõnedki puuduvad tükid „elupusles“, mida nüüd rõõmuga ka teistele jagan.

Tantra ja jooga said minu teeks juba aastaid tagasi õppides neid iidseid teadusi nii Eestis, Indias, Tais kui ka mujal. Tantraõpetajaks õppisin Taimaal Agama Joogakoolis, saades õpetust tõeliselt suurtelt meistritelt.  Minu kundalinijooga õpetaja ettevalmistus pärineb rahvusvahelisest Karam Kriya joogakoolist, kus jätkan õpinguid edasijõudnud õpetajate kursustel juhtivõpetaja Shiv Charan Singh suunamisel. Viimastel aastatel on minu spirituaalsel teel saanud peamiseks suunanäitajaks Guruji Rajkumari ja tema õpetused iidse tantrateaduse Shivoham Tantra liinist. 
Olen lõpetanud Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakooli Teadlik Mina 4 aastat vältava terapeudi väljaõppe ja praktiseerin aktiivselt. 


Lisaks olen õppinud mitmeid keha, meelt ja vaimu vabastavaid ja toetavaid tehnikaid ning kogemusi omandanud väga erinevate õpetajate juhendamisel. Olen avatud kõigele uuele ja usun, et igaüks peab looma omale kildhaaval ise tervikliku pildi. Püüan järjepidevalt integreerida iidseid traditsioone kaasaegse teadusega, leidmaks seeläbi tõde minus eneses.

vaata ka: https://learn2love.org/; http://mustkuuslauk.ee/www.kohtuekspert.ee/http://www.acto.ee/

 

 

 

Kristiina Saul

Kundalini jooga, lastejooga, rännaku teraapia (sh. lastele), väeringid
50 53 682 /
kristiinale@yahoo.com

Olen hingelt Elu- ja inimuurija. Mind on alati huvitanud Maailma toimimine ja avaldumine silmale nähtamatul tasandil ning selle väljendumine igapäeva reaalsuses, põhjuse-tagajärje seosed, Elu voogamine läbi üksikisiku ja inimikoosluste. Tugeva isikliku arengu baasi on minu jaoks loonud Kundalini jooga, millega olen aktiivselt tegelenud ligi kümme aastat ja sel viisil saanud sügava kogemuse iseendast. Olen läbinud rahvusvahelise Kundalini Jooga Õpetajate koolituse Karam Kriya koolis. Õppinud holistilise treeningu kursusel Holistika Instituudis. Viimased paar aastat olen aktiivselt praktiseerinud Brandon Bays’i Rännaku-meetodit, et aidata igaühel olla parim versioon iseendast. Minu Elu-jaatav ja Elu-tähistav teekond on toonud mind šamanistlike- ja tantristlike praktikateni. Läbi eelnevate õpetuste olen avanud iseenda potentsiaali, kogedes seeläbi iseennast järjest elusamana, vaimustudes Elust ja üllatudes aina rohkem, mis kõik on võimalik. Kogetut jagan, õpetades joogat täiskasvanutele ja lastele ning luues Naiste Väeringe.

Vaata lisaks siit!

 

 


 

Laila Elhuveig

Tantramassaaž ja -teraapia
56 356 359 / 
info@delaila.ee / www.delaila ee/massaaz 

Minu kokkupuude Tantraga sai alguse ühelt sissejuhatavalt tantraõhtult 2013. aastal. Tollel sündmusel õpetati jagama ja vastu võtma armastavat ja isetut puudutust – tookord minu jaoks täiesti teistsugune kogemus, mis omas üllatavalt võimsat tuntavat efekti. Teadsin koheselt, et soovin selles valdkonnass süvitsi minna ning pikemalt mõtlemata liitusin algava tantramassaažiterapeudi kursusega.

Täna saan öelda, et sellest õhtust algas minu jaoks elu muutev teekond, mis juhatas mind kokku oma sügava olemusega, õpetas kohalolu, teadlikkust, armastamist, aktsepteerimist ja sisemise rahuloluni jõudmist. Usaldades oma sisetunnet ja minu ees lahti rulluvat teerada loobusin täielikult palgatööst. Teadvustasin oma kutsumused ning lubasin neil teostuda. Esialgu õppides ja seejärel avades oma praksise – läbi tantramassaaži toetan inimesi oma kehaga ja eluenergiaga kontakti saavutamisel.

Lisaks Somananda juhendatud tantramassaažiterapeudi koolitusele olen end täiendanud õpetajate Katrin ja Urmas Silman, Colin P. Sisson (Sexual Magic) ja Andrew Barnes (Tantric Body De-armouring), Jaan Jääts (Usui Reiki) käe all. Lisaks olen juurde õppinud traditsioonilisi massaažiliike ja inimkeha füüsilist anatoomiat.
Tantristlikud praktikad kõige laiemas mõistes on minu igapäevased saatjad.

Olen õnnelik inimene -  teen vaid seda, mida naudin ja mis minuga kokku kõlab :)

Vaata lisaks: www.delaila ee/massaaz 

 


 

Hedi Laigar

Hatha jooga ja müstiline tants
56 64 99 65 / hedi@tantratants.ee

Pean Loodust oma esimeseks õpetajaks. Olles pidevas muutumises ja kasvamises, jõudsin 2012. aastal Bhairava Yoga kooli. Üsna pea sai mulle selgeks, et jooga- ja tantrateadus on minu hingele lähedased ning toovad palju lisaväärtusi igapäevasesse ellu. 2013. aasta alguses peatasin oma ehitusinseneri karjääri ning suundusin Taisse Agama Yoga kooli oma teed otsima. Läbides seal vahetu, sügava ja intensiivse pühendumisega joogaõpetaja kursuse, on tänaseks minust saanud joogaõpetaja. Paljuski tänu jooga ja tantra praktikatele olen taasloonud tugeva sideme oma naiselikkusega. Minu jaoks on naisenergial ja loodusel palju ühist – ilu, võlu, võim ja vägi, viljakus ning taasloomine. Loogilise jätkuna oma vaimsel teel Agama Yoga koolis läbisin ka Müstilise Tantsu õpetaja kursuse.

Olles teadlik iseenda piiritusest ja naise jumalikkusest on minu suurim soov jagada kogetut teiste jumalannadega ja kogu inimkonnaga enda ümber!

 

  

 

Kristina Paškevicius

Tantsurännaku õpetaja, loodusterapeut
520 52 55 / elutantsija@gmail.com

Olen ruumi looja ja hoidja. Kolme lapse ema. Tegelen igapäevaselt Tantsurännakute, Tantratantsu, higitelgi tseremooniate, naiste- ja meeste väeringide, retriitide loomise ja juhendamisega, kehatöö, personaalse nõustamise ja loodusteraapiaga. 

Lõpetasin 1996a. Tallinna Pedagoogilise Ülikooli tantsujuhi ja koreograafina. Olen Von Krahli Teatri asutajaliige. Olen Tantsurännaku üks loojaid ja õpetajaid Eestis. Sekspositiivsuse pooldaja. 

Minu suurimad mõjutajad elus on olnud Loodus, Teater, Tants, Tantra, Shaolin, Taiji, Butoh, Aroomteraapia, Refleksoloogia, Homöopaatia, Reiki, Šamanism, Lapsed, Mehed, Naised ja Vaikus...

Minu südame asi on õnnelik olla! Mis mind teeb õnnelikuks? Rahu, ilu, koostöö, loomine, oma südame hääle kuulamine, kontakt iseenda ja ümbritsevaga, ühes hingamine teiste inimestega, loodus ja päris kindlasti teeb mind õnnelikuks tantsimine. Ma elan ja hingan läbi tantsu. Just läbi tantsu tunnetan ma kohalolu ning kontakti oma tõelise olemusega. Minu suurim õpetaja on müstiline Elu ise. Elult olen õppinud, et igaühel meist on oma unikaalne tants ja sisemine rütm, nagu ka aastaaegadel, loodusel, elementidel, tähtedel. Neid rütme tunnetades ja mõistes saame koos maailmaga voolama hakata toetaval, kaunil ja südantsoojendaval moel.

Olen see, kes ma olen suuresti tänu oma kõikidele imelistele õpetajatele, kes mu eluteele on sattunud. Aitäh mu lähedased, sõbrad, kaasteelised, koosloojad, õpilased, õpetajad. Aitäh elu!

Korraldan erinevaid tseremooniaid, laagreid, retriite, töötubasid, teemapäevi, nii suurematele, kui väiksematele gruppidele, nii linnas, kui maal, nii siseruumides, kui metsas ja lõkke ääres. Nii naistele kui meestele, kui koos. Teemadeks ikka iseendale lähemale jõudmine ja mõnusam kulgemine siin elus. Võtke palun ühendust ning korraldame ja loome just teile vastavateemalise sündmuse.

Teen ka individuaalvastuvõtte. Vaatan ja kuulan Sind kui tervikut. Kuidas Sa liigud, magad, sööd, jood, mõtled, tunned....ja püüame Sinuga koos leida lahenduse Sind vaevavale teemale. Minu käsitööoskuste hulka kuuluvad aroomimassaaž, refleksoloogia, homöopaatia, reiki ja midagi, mis mulle sündides on kaasa antud....on see, siis head käed, selgelt teadmine, intuitsioon....Tunnen, et armastan ja hoolin.

www.elutants.ee

Facebook: Elutants

 

 

 

 

 

Liina Saart

Sensuaalne naiselik tants
liina@tantratants.ee 

Tants on kuulunud minu ellu juba lapsest saati. Proovisin erinevaid stiile klassikast kõhutantsuni, et leida omale kõige hingelähedasemat väljendusvormi. Tants on minu jaoks võimalus väljendada oma tõelist olemust läbi füüsilise keha. Olles naine, saan justnimelt naiselikku olemust, voolavust ja graatsiat panna oma hingetantsu.

2009. aastal sattusin esimest korda stripptantsu tundi ja sellest alates on sensuaalne eneseväljendus võitnud minu südames ja kehas kõige erilisema koha. Olen regulaarselt tegelenud stripptantsuga aastaid ning 2011 lisandus sellele ka burlesk – võrgutustants teatraalse etenduse näol. Kõige südamelähedasemaks on mulle siiski oma isikliku naiselikku olemuse väljendamine läbi sensuaalse tantsu. Sealkõrval on tantraõpingud andnud mulle vajaliku enesekindluse seda ka avalikult väljendada.

Pakun naistele võimalust õppida sensuaalseid võrgutustantse, olgu selleks siis soov üllatada kedagi lähedast või tahtmine iseennast omas kehas enesekindlamalt tunda, kuna naised oleme me ju iga päev ja tants on üks võimalus pääsemaks lähemale endas peituvale jumalannalikkusele ning rakendamaks oma Shakti olemust. Omades mitmekülgset lavakogemust, olen avatud ka esinemispakkumistele (sensuaalne tants, burlesque, kehamaalingutega tants).

 

 

 

 

Jaanika Jeskina

Holistiline nõustamine, teadliku seksuaalsuse ja suhtenõustamine, spirituaalne nõustamine, konstellatsioonimeetodid. 
jaanika.jeskina@gmail.com

Olen olnud enesearengu teel juba 10 aastat. Maailm on mind alati lummanud - inimene, suhted, loodus ning nende omavahelised seosed. Eelkõige köidavad mind sünkroonsused ja märgid, ehk universumi, inimese keha ja vaimu sõnumid ja nende tõlgendamine. Usun Holistilisse maailmavaatesse ning sellesse, et kõik me oleme seotud. Erilise tähelepanu oma elus olen pühendanud inimese vaimse ja füüsilise keha omavahelistele seostele ehk kehale kui meie vaimu kodule. Olen kogenud hämmastavaid füüsilise keha transformatsioone läbi vaimsete blokeeringute vabastamise ning aitan Sinulgi märgata sõnumeid, mida elu, suhted või Sinu keha, sulle edastada püüavad. Kui sõnum on vastu võetud, kaob ka sõnumitooja, olgu selleks siis ebameeldivus mõnes suhtes või mõni ebakõla füüsilises kehas. Usun, et inimese ainus ja kõige efektiivsem tervendaja on inimene ise, kuid vahel vajab ta selleks julgustust, et end usaldada.

Teadvustamisel on suur vägi ja võim ning see aitab sul terveneda, avaneda elule, rõõmule ja armastusele. 

Olen õppinud Holistika Instituudis, teadliku seksuaalsuse ja tantra teraapiat, hatha joogat ning hetkel õpin Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia koolis Herbaatika ja holistilise ettevõtluse erialal. Kõige olulisemaks õpetajaks aga, pean endale ise ennast ja oma teekonda - kõikide kogemustega -, mis on andnud mulle just need vajalikud teadmised, oskused ja tarkused, mis mul on täna, et Sulle neid peegeldada, kui sa seda vajad.

Namaste. 

 

Tantratantsu toetab: www.mustkuuslauk.ee ja www.kohtuekspert.ee
Tantratants toetab Eesti Tantra Festivali, 4.-7. juuli  2024 Laitse Graniitvillas. Vaata lähemalt www.tantrafest.ee  ja osta pilet siit!