Sündmused

R 09.02 Draakoni Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule Draakoni Tantratantsule reedel 9.02 kell 19. Taiji klubisse!

Draakoni Tantratants on ajastunud kuu loomise päevale, et saaksime üheskoos luua oma uut ja vägevat Draakoni aastat.
Jõuab kohale aktiivne, pidevas liikumises ja muutumises olev yang puudraakoni aasta. Tegemist on loomise ja uue alustamise energiatega.
Hiina kalendri järgi algab laupäeval 10.veebruaril uutest energiatest tulvil YANG PUU DRAAKONI aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.
Draakon on Aasia kultuuris enimaustatud loomamärk, kes on tark, heasüdamlik ja võitmatu, kellel on tohutu jõud, vapustav tarkus ja südantsoojendav üllameelsus.

Puudraakoni aastat ei mõjuta pelgalt Draakoni energia, vaid ka Hiina ajaarvamise suure tsükli viimase perioodi – Tule – energia. Maailm keerleb suurel kiirusel, tuues muudatusi, hävitades vana, et selle asemele luua uusi algusi, pakkuda inimestele uusi võimalusi. Selles keerlevas, möllavas energias saab määravaks inimene ise ja tema suhted teistega, sest inimene üksinda jääb nõrgaks. Draakon pakub suuri võimalusi ja kes temast kinni hoida ei suuda, jääb paratamatult maha.
Nii aasta enda loom kui ka aastat juhtiv loom on Draakon, siis tegemist on topeldraakoni aastaga, mis lisab kiirust veelgi.

Tantsime Draakoniga ja Draakoniks, iseenda, tule ja teineteisega.

Julge olla sina ise, julge tantsida ja liikuda, julge ennast avastada ja julge olla hinnanguteta iseenda ja ümbritseva suhtes. Tantsi julgelt, just nii nagu Sinule on omane.

Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Ja nii nagu ikka, saad leida endas nii mõndagi uut – ole selleks avatud!

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Tule üksi, koos sõbra/sõbrannaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid, mõnus on olla paljajalu.
Energiavahetuseks 30eur, paarile 50eur kohapeal sularahas. Energiavahetuse tasu sisaldab ka teed ja kerget näksi.

Sündmuse kestvus ca 4 tundi.

Palun registreeri oma osalemine allpool vormil, et teaksime sinuga arvestada.

Oled südamest oodatud. Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadab Kristina Paškevicius (Margus Sarmet suusatab seekord ;D )

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus