Sündmused

E 08.08 Mütsikakool 8+

11:00 ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa
Müstikakool tegutseb jälle! Juba kuuendat aastat korraldame lastelaagrit 8+, mis on veidi teistmoodi, sest selles laagris tegeleme ka sellega, mis silmale nähtamatu ja müstiline.
Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest. Meie soov on lastesse tuua ka oskusi ise midagi päriselt ära teha, saada eduelamus üksi ja koos tegutsemisest, loomisest, leiutamises, katsetamiset. Suur rõhk on looduses viibimisel, selle tundmaõppimisel ja ka looduse ja selle elementidega suhtlemisel. Olles ka ise lapsevanemad, siis on laagrisse peidetud ka pisut tööharjumuse kasvatamise tegevusi - igal aastal löövad lapsed kaasa laagri korrashoius, pesevad oma nõud, aitavad söögi tegemisel.
Loomulikult on laager nutiseadmevaba ja lauale jõuab tervislik taimne toit (muna, piim vähesel määral sees)!
Laager toimub looduskaunis Adila
Puhkekeskuses (ca 40 min Tallinnast), kuhu on loodud imeline keskkond lastelaagrile. Rohkelt mängu- ja jooksuruumi, naudime rannamõnusid suure tiigi ääres, käime saunas, teeme lõket ja võtame ette pika matka lähedal asuval matkarajal. Adila puhkekeskuses on aga ka võluaed, kus saame osa ise toidukasvatamisest ja sellest millegi põneva meisterdamisest.
Müstikakooli Suvekool algab esmaspäeval kell 11 ja lõppeb neljapäeval kell 15, Adila puhkekeskuses. Vastu võetakse 25 kiiremat registreerunut, vanuses 8+ eluaastast.
Suvekoolis:
*Töötuba "Mul on Savi!"- jah, meil on savi ja palju ja sellega saab teha kõike, mida loovus lubab. Lisaks mängulustile olgu öeldud, et savi peetakse üheks teraapilisemaks materjaliks ja seda ka muuhulgas sel eesmärgil kasutame.
*Keemia- ja füüsika välilabor, et saaks ise järgi proovida, kuidas see maailm ikka päriselt toimib
*Sahvrimaagia uute kokanduslike annete avamiseks
*Puidutöö salapäraste elukate ellu äratamiseks
*Võluaia võlumaailm- avastame taimi, vaatleme, kas taimedega saab suhelda ja mida neist teha
* Veelahingu pidamise polügon- õues läheb veesõjaks kui vähegi ilm lubab
Ja meie iga-aastane klassika, milleta me lihtsalt ei tohi seda laagrit teha:
talendishow, kinoõhtu ja pidzaamapidu!
NB! Registreeri laps laagrisse sellel lehel: https://forms.gle/yYJe7GpzLJSdrMWx7
Osaluspanus:
registeerimine kuni 15.06 - 220 eur
registeerumine alates 16.06 - 240eur.
registeerumine alates 16.07 - 260eur.
Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 75 eurot, mille palume kanda 2 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. Selgitusse: Lapse nimi, Müstikakooli suvekool.
Teise osa palume tasuda kohapeal sularahas kohapeal. Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.
Müstikakooli õppekavajuhid:
esoteerikadotsent Kristiina Saul
nõiatrikkide doktor Margus Sarmet
abinõid Loore Noodla
Lisaks lendvad luuaseljas kohale mitmed ägedad külalisõppejõud, lohed, haldjad ja teised toredikud, keda äblikuvõrgust leida võid.

ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa