Sündmused

R 03.02 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule Tantratantsule, 
sest see on parim viis veeta oma reedet, lasta välja nädalaga tekkinud pinged, saada kokku eriti ägedate ja avardavate inimestega ja praktiseerida tanristlikke praktikaid turvalises ja hoitud ruumis. 

Tantratants on koht, kus võid saada oma esmase tantrakogemuse või kus saad süvendada juba oma aastatepikkuste tantrapraktikate mõju. Grupp loob ja toetab ning viib sind linnutiivul edasi. 

Tantratants  on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate energeetiliste, tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsul julgustame Sind liikuma ja ennast väljendama kõige ehedamal moel. Spontaanne tants on parim soojendus tantrapraktikatele!

Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena.

Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Eelnev kogemus ei ole vajalik, kui mõni praktika sulle ei sobi, siis istu lihtsalt nurka ja mediteeri. Keegi ei sunni sind millekski…

Tule üksi, koos sõbra/sõbrannaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.
Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid, mõnus on olla paljajalu.

Energiavahetuseks 25eur, paarile 40 eur kohapeal sularahas. Energiavahetuse tasu sisaldab ka teed ja kerget näksi.
Sündmuse kestvus ca 3 tundi.

Palun registreeri oma osalemine allpool, et teaksime Sinuga arvestada.

Oled südamest oodatud. Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadab Margus Sarmet ja  seekord erikülalisena Kristiina Saul

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus