Sündmused

R 14.04 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tähistame kevadet Tantratantsuga!

Tule tantratantsule, juba sellel reedel 14.04. kell 19.00 Taiji klubis. Tantsime ja tähistame üheskoos kevadet, elu imet ja iseennast.

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate energeetiliste, tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsul julgustame Sind liikuma ja ennast väljendama kõige ehedamal moel. Tants ja liikumine on olnud inimirassi suhtlemisvahendiks juba aegade algusest saadik.  Julge olla sina ise, julge tantsida ja liikuda, julge ennast avastada ja julge olla hinnanguteta iseenda ja ümbritseva suhtes. Alustuseks tantsime spontaanselt ca 1,5 tundi , sest tants on parim soojendus tantrapraktikatele! Tantsi julgelt, just nii nagu just Sinule on omane.

Sündmuse teises pooles (ca 2 tundi) teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Sul on võimalus kogeda iseennast ja grupienergiat, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Tule üksi, koos sõbra/sõbrannaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.
Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid, mõnus on olla paljajalu.

Energiavahetuseks 25eur, paarile 40 eur kohapeal sularahas. Energiavahetuse tasu sisaldab ka teed ja kerget näksi.

Sündmuse kestvus ca 4 tundi.

Palun registreeri oma osalemine allpoololeval vormil, et teaksime Sinuga arvestada.

Oled südamest oodatud. Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadab Margus Sarmet ja  Kristina Paškevicius

 

Tantratants toetab Eesti Tantra Festivali, 6.-9. juuli  2023 Laitse Graniitvillas. Vaata lähemalt www.tantrafest.ee  ja osta pilet siit!

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus