Sündmused

R 14.10 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule Tantratantsule reedel 14.10. algusega kell 19.00 Taiji klubis.
Tule ja tantsi oma keha soojaks ja tunne kuidas praktiliste harjutuste käigus Sinu keha ärkab, saavutab tundlikkuse ja naudingulase. Õpi sublimeerima kõike, mis on Sinu elus, olgu see nauding, viha või pahameel! Kõik on energia!  Kihutame koos valgusesse, toetades teineteist.

Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate energeetiliste, tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsul julgustame Sind liikuma ja ennast väljendama kõige ehedamal moel.
Tants ja liikumine on olnud inimirassi suhtlemisvahendiks juba aegade algusest saadik.  Julge olla sina ise, julge tantsida ja liikuda, julge ennast avastada ja julge olla hinnanguteta iseenda ja ümbritseva suhtes. Spontaanne tants on parim soojendus tantrapraktikatele!

Sündmuse teises pooles teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Osaledes tantratantsu sündmusel on suurepärane võimalus tunnetada iseennast ja õppida tundma nii ennast kui oma kaaslasi, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Tule üksi, koos sõbra/sõbrannaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.

Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid, mõnus on olla paljajalu.

Energiavahetuseks 25eur, paarile 40 eur kohapeal sularahas. Energiavahetuse tasu sisaldab ka teed ja kerget näksi.
Sündmuse kestvus ca 3 tundi.
Palun registreeri oma osalemine allpoololeval www.tantratants.ee,  et teaksime Sinuga arvestada.

Oled südamest oodatud. Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadavad Margus Sarmet ja Kristina Paškevicius.

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus