Sündmused

R 22.12 Tantratants

19:00 Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Tule pööripäeva tantratantsule!

… sest pööripäeval kohe peab tantsima, et valged jõulud tuleksid, käed ja jalad tugevad oleksid ja vili kevadini salves püsik, küünlad rohkelt valgust annaksid  ja  tütar käimapeale saaks.  Juba vanarahvas tädis seda. Kui ei tule, siis ise tead, millega riskid.  
Tanatratants on segu ekstaatilisest tantsust läbipõimitult erinevate energeetiliste, tantristlikke, joogalike ja šamanistlikke harjutuste ja praktikatega. Tantratantsul saad olla sina ise, ilma maskide ja varjudeta. Aktsepteerimine Sind sellisena nagu sa oled ja julgustame Sind liikuma ja ennast väljendama kõige ehedamal moel. Tants ja liikumine on olnud inimirassi suhtlemisvahendiks juba aegade algusest saadik.  Julge olla sina ise, julge tantsida ja liikuda, julge ennast avastada ja julge olla hinnanguteta iseenda ja ümbritseva suhtes.

Alustuseks tantsime spontaanselt ca 1,5 tundi , sest tants on parim soojendus tantrapraktikatele! Tantsi julgelt, just nii nagu just Sinule on omane.

Sündmuse teises pooles (ca 2 tundi) teeme erinevaid ülendavaid ja energiaid liikuma panevaid tantristlikke harjutusi nii personaalselt, paaris-, kui ka grupiharjutustena. Sul on võimalus kogeda iseennast ja grupienergiat, elada välja kahasse ja hinge kogunenud pinged ning tunda ennast tõeliselt vabalt, armastuses ja hoitult.

Eelnev kogemus ei ole vajalik. Tule üksi, koos sõbra/sõbrannaga või kasvõi terve sõpruskonnaga.

Kanna mõnusaid liikumist võimaldavaid riideid, mõnus on olla paljajalu.

Energiavahetuseks 30eur, paarile 50eur kohapeal sularahas. Energiavahetuse tasu sisaldab ka teed ja kerget näksi.

Sündmuse kestvus ca 4 tundi.

Palun registreeri oma osalemine allpoololeval vormil, et teaksime Sinuga arvestada.

Oled südamest oodatud. Loome ühiselt ja armastuses!

Teekonnal saadab Margus Sarmet ja  Kristina Paškevicius

 

Taiji Klubi, Pärnu maantee 102, Tallinn, sissepääs E, II korrus

Kalender

oktoober 2023
E T K N R L P
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31