Sündmused

R 27.05 Edasijõudnute tantra paaridele

18:30 Harjumaal

Edasijõudnute tantra paaridele

Edasijõudnute tantra paaridele on sündmus, kus oma tantrateel juba vedi kogemust omavad paarid saavad üheskoos liikuda forsseeritult enesearengu kiirteel, olles samaaegselt toetatud, hoiutud ja juhendatud teiste kogenud paaride poolt.

Tegemist on formaadiga, kus saame praktikatega minna kaugemale, sügavamale ja intiimsemaks, kui tavapärasel Tantratantsul…
Sul on võimalik minna täielikku haavatavusse ja kogeda lähedust kõige ehedamal moel. Tantrale omaselt rakendame seksuaalenergia isiklikku vaimset kasvu edendama, saades samaaegselt toetust teistelt osalejatelt ja jagades ise toetust teistele. Koonduv grupienergia on äärmiselt võimast kasvu, tervendust ja manifestatsioone esilekutsuv jõud.

Sündmusele pääs ainult oma partneriga, kellega oled valmis kogema ja jagama haavatavust, hingelist ja füüsilist lähedust, seksuaalsust ja isiklikku vaimset pürgimust.

Tegemist on edasijõudnute praktikatega, eeldame, et oled teinud enesega eelnevalt piisavalt tööd ja oled kursis tantra põhiprintsiipidega.

Sündmus võib sisaldada alastust ja seksuaalset puudutust. Kõik piirid jäävad Sinu enda seada ja hoida.

Kindlasti on vajalik sündmusel eelregistreerida alloleval vormil, palun registreeri koos partneriga mõlema nime ära näidates.  Osalejate arv on piiratud.

Osaluspanus  60eur/paarile.

Registreerimise kinnitab tagastamatu ettemaks 30eur/paari kohta arvelduarvele (a/a  EE327700771007082431 Margus Sarmet, selgitusse "edasijõudnu, Nimi1+Nimi2"), soovi korral või tasuda kohe ka kogu osalustasu.

Sündmust juhendavad Margus Sarmet ja Kristiina Saul

Harjumaal