Sündmused

E 17.07 Mütsikakool 8+

12:00 ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa

Müstikakool tegutseb taas!

Müstikakool tegutseb jälle! Kohtume 17.-20. juulil Adila Puhkekeskuses  kus on ruumi mängida, oma isiklik rand ujumiseks ja metsarajad jalutuskäiguks.  

Müstikakooli Suvekool algab esmaspäeval kell 12 ja lõppeb neljapäeval kell 15, Adila puhkekeskuses. Vastu võetakse 25 kiiremat registreerunut, vanuses 8+ eluaastast.

Suvekoolis sel aastal:

*Häälemaagia ja sõnajõu praktikum- sõnal ja häälel on vägi. Mida ütleme endale ja teistele, seda ka loome. Lauluga võib muuta aga maailma. Kuidas teadlikult seda kõike enda kasuks tööle panna ja ka niisama häälega lustida, seda uurimegi.
*Kameeleoni seminar- kummalisi ja vähem kummalisi viise enda peitmiseks, kuidas maskeeruda ja kas sa võid olla nähtamatu? 
*Sahvrimaagia uute kokanduslike annete avamiseks
*Nunnuloomade ellu äratamine- nunnumeetrid välja, sest me hakkame endale nunnuloomi meisterdama. Enne kalibreerime nunnumeetrid.
*Taimetarkuste võlumaailm- avastame loodust ja uurime, kas taimedel on ka oma hingeelu
* Veelahingu pidamise polügon- õues läheb veesõjaks kui vähegi ilm lubab
Ja meie iga-aastane klassika, milleta me lihtsalt ei tohi seda laagrit teha:
Paramparaa: talendishow, kinoõhtu ja pidzaamapidu!

Laager on kantud joogalikust ja šamanistlikust ehk loodusega kooskõlas olevast elunägemusest. Meie soov on lastesse tuua ka oskusi ise midagi päriselt ära teha, saada eduelamus üksi ja koos tegutsemisest, loomisest, leiutamises, katsetamiset. Suur rõhk on looduses viibimisel, looduse ja selle elementidega suhtlemisel. Samuti kasvatada lastes enesearmastust, hoolivust teiste inimeste ja keskkonna suhtes. Olles ka ise lapsevanemad, siis on laagrisse peidetud ka pisut tööharjumuse kasvatamise tegevusi - igal aastal löövad lapsed kaasa laagri korrashoius, aitavad söögi tegemisel.
Loomulikult on laager nutiseadmevaba ja lauale jõuab tervislik taimne toit (muna, piim vähesel määral sees)! Adilas on ka pallimängu väljakud ja jooksuruumi mängudeks.

NB! Registreeri laps laagrisse sellel lehel: https://forms.gle/KMLmE9iEyPnv1KrD7

Osaluspanus: 
registeerimine kuni 01.06 - 250 eur 
registeerumine alates 02.06 - 270eur. 
 

Registreeringu kinnitab tagastamatu ettemaksu tasumine summas 100 eurot, mille palume kanda 3 tööpäeva jooksul pärast registreerimist OÜ Eduvoog arveldusarvele EE797700771001580133. Selgitusse: Lapse nimi, Müstikakooli suvekool.

Teise osa palume tasuda kohapeal sularahas kohapeal. 

Pere teisele lapsele 10% soodustust, kolmandale 20% soodustust ja kuuendale 100% soodustust.

Müstikakooli õppekavajuhid: 
esoteerikadotsent Kristiina Saul 
nõiatrikkide doktor Margus Sarmet
abinõid Loore Noodla
aspirantvampiir Magnus Sarmet 

Lisaks lendvad luuaseljas kohale mitmed ägedad külalisõppejõud, lohed, haldjad ja teised toredikud, keda äblikuvõrgust leida võid

ADILA CAMP Pihali küla, Kohila vald, Raplamaa